Wpis z mikrobloga

@mirasdobrarada: Parę razy próbowałem nawiązać rozmowę jakąś z takimi osobami. To jest rozmowa jak z osobami o skrajnie prawicowych lub lewicowych poglądach bo są tak wyprani już tym co piszą że z automatu wszystko co nie zgadza się z ich teorią jest złe. Zobacz w sposób jak większość z nich pisze. Nie ustosunkują się i uargumentują czegoś tylko spróbują wszystko co napiszesz lekko wyśmiać żeby zdyskredytować cię na starcie. Oczywiście
  • Odpowiedz
@rodzynkowy_swir: szanuję za triggerowanie takimi śmiesznymi obrazkami normików, którzy biorą to (jak zawsze) na poważnie i nawet na widok takiego obrazka mruczą coś o ideologii () skisłem jak zobaczyłem pierwszy komentarz pod spodem

@Pierorzek: typie, on ci nie odpisze, bo jesteś tak głupi, że zadałeś to pytanie samemu sobie xD
  • Odpowiedz
szanuję za triggerowanie takimi śmiesznymi obrazkami normików, którzy biorą to (jak zawsze) na poważnie i nawet takiego obrazka mruczą coś o ideologii () skisłem jak zobaczyłem pierwszy komentarz pod spodem


@magiczny_banan: Jakoś wielu twoich kolegów z tagu zaciekle broni tego obrazka i chyba dla nich on nie jest śmieszny tylko dosyć prawdziwy.
  • Odpowiedz
@magiczny_banan: tak tak a obrońców z tagu przegryw nie wymienisz? Oni się nie ztriggerowali czy po prostu powiesz że też nas prowokowali i bekę robili sobie. Zapomniałem że przecież tylko przegrywy są zaznajomieni z internetem, a normiki się tylko triggeruja
  • Odpowiedz
@Nieironiczny

szukam specjalisty ktory przywroci mi włosy na głowie bezkosztowo i pomoże urosnąć o 15cm.

Ty lepiej poszukaj specjalisty który ci wytłumaczy (...) że twoi potencjalni przyjaciele nie spławiają cię przez twój wzrost.

Nie mam przyjaciół, bo nie mam znajomych. Rozumiesz przekaz tego stwierdzenia?


No nie, nie rozumiem. Twierdzisz, że specjalista ci nie pomoże bo twoim największym, głównym problemem są włosy i wzrost a na to nie ma specjalistów. Po czym
  • Odpowiedz
Laski z tindera to te same co spotykasz na ulicy


@Abu_Hajaar: Weźcie zmieńcie płytę bo ten tekst to słyszę za każdym razem. Nie wszystkie kobiety używają tindera i z tego co zauważyłem to znaczna większość na tinderze nie ma opisu tak jak próbujecie to przedstawić. I dalej gadaj sobie o bronieniu "honoru" kogoś jak tu rozmowa odbywa się na temat waszego wmawiania sobie jakimi to pariasami jesteście których świat się
  • Odpowiedz
Nie wszystkie kobiety używają, ale są dobrą grupą reprezentatywną


@Abu_Hajaar: Dla was żeby wam się zgadzała wasza narracja jak to każda kobieta z wami nawet nie chce gadać. Większość z was jest hipokrytami bo dobrze już ktoś wcześniej napisał że sami przedstawiacie się jako niskich zakolaków z brzydkim ryjem, ale odpowiedz sam sobie czy czy jak Wy widzicie brzydką kobietę to macie myśl "ale bym ją wziął". Oczywiście zaraz będziecie
  • Odpowiedz
@Atencjuszhehe: Oczywiście ze tak nie myślę żebym ruchał tą brzydką, ale lubie w------c p0lki. Po za tym mimo swojej atrakcyjności mogłyby Juleczki traktowac chłopaków niższej kategori troszke lepiej
Po prostu uważam ze jeśli Oskarek moze mieć Juleczke na przesunięcie palca na telefonie, a przegryw musi o---------ć makarene, zarabiać 30k na miesiąc byleby zamoczyć raz na pół roku w lasce, która nie jest nawet przeciętna to jest to po prostu nieopłacalne
  • Odpowiedz
Po prostu uważam ze jeśli Oskarek moze mieć Juleczke na przesunięcie palca na telefonie, a przegryw musi o---------ć makarene, zarabiać 30k na miesiąc byleby zamoczyć raz na pół roku w lasce, która nie jest nawet przeciętna to jest to po prostu nieopłacalne


@Abu_Hajaar: A myślisz że z czego wynikają te wymagania kobiet? Przez samych mężczyzn. Choć dla mnie to nawet nie mężczyźni tylko simpy, spermiarze i białorycerzyki. Po co kobieta
  • Odpowiedz