Wpis z mikrobloga

@Nemayu: założyłem, że jak gra w gry multiplayer to zna też podstawowe skróty xD https://www.allacronyms.com/SP/Single_player

akurat mmr i ogolnie rankingi indywidualne w grach druzynowych nie dzialaja i tyle. Sam w paru tytulach bylem w swiatowej topce, a na rankedach dostawalem gosci co absolutnych podstaw swojej roli nie ogarniali.

Juz pomijam, ze to nie jest debil raz na 10 gier tylko 8 razy na 10 trzeba pol teamu ciagnac.


@T0pi5: brzmisz
  • Odpowiedz
@malinq:
xD Byłem #1 PL w kilku znanych gierkach competitive (i w zasadzie w każdej grze online w jaką grałem byłem w najwyższej dywizji, a to będzie z kilkadziesiąt gierek). Nie wiem czemu niby nie można uczciwie stwierdzić, że się dostało gorszy team xD Myślisz, że sobie ronaldo nie #!$%@?ł ze znajomymi na swój zespół? xD
  • Odpowiedz
@malinq:
Typowy polaczek, zero argumentów i wiedzy czy osiągnięć, więc jest nie do pomyślenia dla niego, że ktoś cokolwiek potrafi xDD
  • Odpowiedz
Typowy polaczek, zero argumentów i wiedzy czy osiągnięć, więc jest nie do pomyślenia dla niego, że ktoś cokolwiek potrafi xDD


@T0pi5: serio mam wysuwać kontrargument do twoich niepodpartych niczym farmazonów? Ty się chyba z #!$%@? na głowy pozamieniałeś xD
  • Odpowiedz
@inkill: to nie graj szerokopojętych rankedów xD nie ma nic gorszego od niedzielnych graczy wbijających na gry rankingowe gdzie ludzie chcą realnie osiągnąć coś w grze, pnąć się w tabeli i wyskakuje taki pawełek marcinek i będzie grać jak #!$%@? warzywo bo on ma #!$%@? bo on raz w miesiącu gra ze skunem i przy piwku rozumiesz? przestań sie pocic idioto, czemu ci tak zależy rozumisz?!?!?!?
  • Odpowiedz
@sops: Czy jesteś miłośnikiem ciekawostek i szukasz nowego wyzwania? Nie szukaj dalej, jest Brain Show! Ta ekscytująca gra jest podobna do popularnych gier, takich jak "Buzz!" i "Wiedza to potęga", ale zawiera jeszcze więcej pytań i kategorii, które pozwolą Ci sprawdzić Twoją sprawność umysłową.

Zapisz się na listę oczekujących na Brain Show już teraz i bądź jednym z pierwszych, którzy będą mogli zagrać, gdy gra zostanie wydana. Zaufaj nam, nie chcesz
  • Odpowiedz