Wpis z mikrobloga

@sops: #!$%@? jak ja nie nawidzę januszy casuali co sobie akurat #!$%@? rankeda postanowili zagrać. #!$%@?, najarani, dziecko sra w tle, typ gra na telewizorze 70 cali, latency #!$%@? 600 i on będzie tera na serio grał.

Dla takich są nierankingowe tryby, gra offline itp. Zapauzuj sobie i idź brajanka przewinąć, a nie psuj komuś team-play-oriented gierkę o coś.

Może to serious biznes, ale jak się nie gra samemu to miło
  • Odpowiedz
Dla takich są nierankingowe tryby, gra offline itp. Zapauzuj sobie i idź brajanka przewinąć, a nie psuj komuś team-play-oriented gierkę o coś.


@iAmTS: jak to jest mieć mmr na poziomie gościa który wyłącza rankedy, żeby przewinąć brajanka? xd
  • Odpowiedz
@malinq: a co z placementami? Nową grą? Co #!$%@? z grami co mają 10 graczy i #!$%@? mmr? Oczywiście, ze z czasem juz z takimi nie grasz, ale swoje musisz się wycierpieć.

Prosty jesteś xD
  • Odpowiedz
Prosty jesteś xD


@iAmTS: a Ty jesteś krzywy od siedzenia jak krewetka i tryhardowania. Pograj sobie w sp napinaczu

co z placementami?


@iAmTS: brane jest mmr z poprzedniego sezonu

Nową grą?


@iAmTS: dla nowego gracza na pewno problemem jest 1 afk na 10 meczy

Oczywiście, ze z czasem juz z takimi nie grasz, ale swoje musisz się wycierpieć.


@iAmTS: o nieeee co za cierpienia xD założyłeś już profil
  • Odpowiedz
@iAmTS: o #!$%@? mamy tu prawidłowego gracza, powtarzam PRAWDZIWEGO GRACZA XD Czemu nie grasz nie grasz premade całym składem? Za bardzo toksyczny jesteś i nie nikt nie chce grać? XD
  • Odpowiedz
@QuaLiTy132: ehh typie mam 2-3 h po robocie, normal jest dla pajacerki, ranked dla pogrania czegoś bardziej serio. Juz nie można się frustrować jak ktoś ma #!$%@?, wchodzi na byle co żeby się zabawić i tyle.

On ma prawo być egoistą w tym to ja mogę go sobie powyzywać, prosta matma.
  • Odpowiedz