Wpis z mikrobloga

Mirasy, planuje kupić rowerek typu MTB, czy jakoś tak.
Myśle nad Krossem Hexagonem 5.0 21” ramka i 29 cali kółko, bądź nad Kandsem Balatonem o takich samych wymiarach.
Który z rowerków według Was Mirasy i Miruny bardziej się nada?
Interesuje mnie jazda po lesie i dłuższe trasy po asfalcie, ale nie znam się więc pomórzta z łaski swej
#rower #rowerowyrownik #kross #kands
  • 12
Te dwa modele nie nadadzą się na beton? ( ͡° ʖ̯ ͡°) Nie znam się miras, ale po lesie tez chce jeździć, więc stąd taka myśl o tego typu rowerku.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zagrosky:

Interesuje mnie jazda po lesie i dłuższe trasy po asfalcie, ale nie znam się więc pomórzta z łaski swej
To może lepiej gravel? Bo MTB może Ci się ciężko jeździć po asfalcie.
Mój kolega ma górala i co prawda dłuższą trasę zrobi ale nie jest mu za lekko. Gravel nie ma amortyzatorów ale można nim jeździć po szutrach, asfalcie i pewnie po drogach leśnych jak nie ma na nich zbyt
@Zagrosky: Odpuść sobie tego Krossa. W tym budżecie Rockrider Expl 500, 520, Lazaro Core V3. Jeśli cross szukałbym Gianta Roam 3 z rocznika 2021, coś się powinno znaleźć.
Jeśli uparłeś się na MTB to możesz też trochę dołożyć do https://www.rowerynajtaniej.pl/pl/p/Rower-MTB-29-TABOU-BLADE-4.0-DEORE-ZIELONO-LIMONKOWY-rama-18-2021/4580
Dziwi mnie że ten rower jeszcze się nie wyprzedał, za 3k masz powietrzny amor co jest praktycznie niespotykane w tym budżecie obecnie, reszta osprzętu też wygląda spoko jest chyba nawet taperowana