Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jutro mam lot EPKK/EPGD i dostałem info od #ryanair że mam się pojawić 3h przed odlotem na lotnisku - aż takie są kolejki? Koło 7 rano jest szansa na #uber czy lepiej ogarnąć i zamówić taksówkę na konkretną godzinę odbioru? #krakow
  • 8
  • Odpowiedz
@Philosohero: Leciałem 3 tygodnie temu z Krk o 5 rano
1. Uber/bolt przyjechał w ciągu 10 min i widziałem, ze pomimo tak wczesnej godziny sporo było wolnych kierowców. W apkce mozesz zamówić przejazd na konkretną godzine. Sprawdz czy nie ma jakis koncertów/wydarzen bo wtedy taksowek moze byc mniej dostepnych.
2. Jak masz blisko do dworca pkp, to polecam pojechać pociągiem. Za bilet zapłacisz chyba 14 zł zamiast 80 zł za
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tofu2: Południe Krakowa gdzie niestety jestem poza dostępnym obszarem do zaplanowania przejazdu, więc będę próbował z rana ogarnąć bolta/ubera
  • Odpowiedz
@Philosohero Dzisiaj odwiozłam niebieskiego na lotnisko i przed 5 rano były już takie kolejki, że musieli wywoływać ludzi, żeby zdążyli na loty. Podczas pandemii zwolnili ludzi i teraz wszystko trwa dłużej.
  • Odpowiedz
@Philosohero: najwiekszy sajgon jest pierwszymi porannymi lotami Lotu, Lufy i KLM. Wtedy 2h moze byc za mało na nadanie bagazu i kontrole bezpieczeństwa. Po 7 powinno byc luźniej odrobinę.
  • Odpowiedz