Wpis z mikrobloga

@freddd: Te dzieci to na pewno agenci FSB mający za zadanie skłócić Polaków i Ukraincow! Róska onóco ty jedna!

Prawdziwi ukraincy przeciez nigdy by sie tak nie zachowali, szanuja wlasnosc innych xD
  • Odpowiedz
@freddd: "bo myśmy im pomogli w nie jednej sprawie, finansowo bezpieczeństwo" no i to był błąd. Ludzi kompletnie #!$%@?ło z tą pomocą, od samego początku było to dla mnie chore, że ludzie wszystko im oddawali, nawet niektórzy samochody, takie frajerstwo i naiwność level 9000. a podejście większość to daj mi się należy, ja chce z najwyższej półki, ile negatywnych rzeczy widziałem i słyszałem od osób co przyjęli jakiś ukraiców to głowa
  • Odpowiedz
@KrzaczekPl: @jarema87: @tbhilt: sam pamiętam jak kiedyś dzieciaki z podwórka kradły tablice i kołpaki z samochodów dla zabawy, przypominam że wszyscy to POLACY. Dzieci po prostu mają durne pomysły i dorosłych rolą jest to kontrolować, więc darujcie sobie te teksty dotyczące narodowośc


@Polnischefuhrer: Dlatego każdy, kto ma trochę rozumu ma solidne ubezpieczenie OC w życiu prywatnym. Jet dołączane do innych ubezpieczeń, czy na dom czy na życie i
  • Odpowiedz
@Martinjz: Myślę że tu chodzi o to żeby przez incydenty nie przenosić nienawiści na cały naród. Ale co tacy troglodyci jak ty mogą o tym wiedzieć, to wymaga szerszego niż zero jedynkowe myślenie.
  • Odpowiedz
@Christoph_4: Ja już wiem, że żeby opisać Rosję wystarczy zamienić słowa takie jak zachód, Polska, USA, na Rosja i mamy dokładny opis ich zachowania.

Właśnie podałeś przykład, gdzie ruscy kablowali własnych ojców za to że chowali garść pszenicy i zsyłali tych ojców do łagrów.
I cyk na #czarnolisto kacapie
  • Odpowiedz
@Unifokalizacja @Triskaidekafobiczny Problem jest natury takiej że Ukraincy wrócą do siebie i co im zrobisz? O czym powiedział sam autor że tym mi grozili. Słucham.

A za rok wrócą na nowych papierach za kilkaset hrywien


@ElonMuskKochamCie: Czyli to uprawnia manipulacje w wykonaniu autora i generalizowanie na wszystkich?
Na razie jeszcze nie uciekli i nie wyrobili nowych papierów dla siebie i dzieci więc niech działa w ramach prawa a nie skamle w
  • Odpowiedz
@MQs "Słuchajcie, chłopaki, chcecie zniszczyć te dwa graty?", "Jasne, proszę pana!", odczekać aż się wyszaleją i sobie pójdą, zadzwonić po policję, a później nieme nagranie, komentarz w tle budujący historię, czerwony napis informujący o narodowości - tak mogło być, a kto to wie ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Christoph_4: kiedyś byłeś młody i głupi a teraz zostało tylko to drugie. Generalizujesz i ekstrapolujesz swoje uprzedzenia do całej grupy społecznej. Mówisz tu o jakimś przymykaniu oka a clue jest takie że robienie nagonki „hurr durr jak nas traktują Ukraińcy, niewdzięcznicy!” to bycie pożytecznym idiotą. Doskonale wiesz że takie rzeczy działy się przed wybuchem wojny, doskonale wiesz że statystycznie teraz dużo większe szanse są na to że takie rzeczy będą robili
  • Odpowiedz
> @GrafikaUltraHaDe: Serio, nie wydaje Ci się, ze ludzie są po prostu złośliwi albo zwyczajnie nie chcą obcych u siebie? I to nie mając nic wspólnego z ruskimi. Nagle w lutym cały świat stał sie piękny a każda zła cecha charakteru wskazuje że mamy do czynienia z ruskim agentem:)

> i cyk na #czarnolisto kacapie

>. Gdybym był młodszy i mieszkał jeszcze p w Polsce to podjechałbym pod wskazany przez ciebie
  • Odpowiedz
@Christoph_4: tak samo jak nasi rodacy w UK przestrzegają przed Polakami xD Nie słyszałeś powiedzenia „jak Ci Polak nie pomógł za granicą to już Ci pomógł”? co to ma do rzeczy?
  • Odpowiedz