Wpis z mikrobloga

Muszę zapisać tę gębę w celach archiwizacyjnych. Zobaczcie jaki szczęśliwy. To jest szczery, niewymuszony do filmu uśmiech na którym musi udawać abstynenta który nie pije już 2 czy tam 3 lata, zależy jak liczymy ( ͡° ͜ʖ ͡°) To jest prawdziwy meksykano.
Na "abstynenckich" filmach musiał udawać zadowolonego, że wszystko jest okej, że niepicie służy dla jego, że on tak się czuje lepiej i tak dalej ale wszyscy przecież wiemy jak jest naprawdę. Jemu lepiej było na boboli gdzie wstał sobie o tej 5 rano, ubrał się, poszedł do sklepu po piwko, nagrał gniota i do domku. To jest jego naturalne środowisko w którym czuje się najlepiej. No ale potem przyszły czasy gdzie trzeba było udawać "odmienionego" bo on już wiedział jak od was pieniądze wziąść. Musiał się też pilnować co na pewno nie podobało mu się. Aż w końcu pewnego dnia postanowił że dość z tym youtubem i zniknął, oficjalnie przez działania Olgierdano ale ja myślę że to był pretekst by zniknąć i zaszyć się gdzieś, gdzie może być sobą i pić ile ma tylko ochotę. To jest prawdziwy, realny obraz meksykana przypominający złoty rok 2018. Jemu się japa cieszy i mnie się cieszy na widok takiego menela. :)

#kononowicz #patostreamy
Pobierz
źródło: comment_1657307282y6cwyLPspmFqwtSP7Ba1Uh.jpg
  • 7