Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Chciałem przejść podstawowe szkolenie z obsługi broni na #strzelnica, ale poinformowano mnie, że strzelnice, zbierawszy dane osobiste, mogą się potem podzielić nimi z wojskiem w celu wysłania na front/szkolenie wojskowe mężczyzn, w co zdecydowanie nie chciałbym się angażować. Czy jest jakiś posób, by nauczyć się strzelania w profesjonalnych i bezpiecznych warunkach bez ponoszenia tego ryzyka? #bron #strzelectwo #pytanie

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62c842a2de46618213546c13
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 21
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: Chyba bajt, ale odpiszę. Na szkolenie idź, bo warto, to dla Twojego bezpieczeństwa, będziesz wiedział co się z czym je( przynajmniej w podstawie). Broń to nie pistolet na kulki ani wiatrówka czy marker do paintballa. Nie wiem jak to wygląda z przekazywaniem danych, pierwsze słyszę. Nawet jak by Cię chcieli wysłać na szkolenie wojskowe to muszą mieć dane z Twojej książeczki wojskowej. Sam miałem rozkmine jakiś czas temu, żeby się
@stray_dog: Mi też się wiele rzeczy w naszym kraju nie podoba - masz rację, że trzeba wiele kwestii poprawić, jednakże w wypadku agresji wrogiego państwa broniłbym ojczyzny.
Uważasz się za płeć gorszą, bo możesz być powołany do wojska?
ZdrowaBaba: @BrzydkiBurak: Jakiś czas temu pytałem na Wykopie i tak mnie poinformowano. Nie jestem doświadczony w temacie, pytam serio - powinienem się tym przejmować?

@Anakee: No tak, ale wizytujący strzelnice z książeczkami WKU mogliby być wcześniej w kolejności, i gorzej byłoby im się wymigać np. problemami zdrowotnymi.

@mroznykasztan: Jako feminista jestem za obaleniem patriarchalnej, męskiej aktywności miltiarnej, a także za zwiększeniem różnorodności płci i doreprezentowaniem kobiet uczestniczących w
No tak, ale wizytujący strzelnice z książeczkami WKU mogliby być wcześniej w kolejności, i gorzej byłoby im się wymigać np. problemami zdrowotnymi.


@AnonimoweMirkoWyznania: co ty #!$%@?? "wizytujący strzelnice z książeczkami WKU " buhahahahah