Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@GomiGomi: dokładnie, przemysł i inwestycje już się #!$%@?ły i rozwaliły sobie ten głupi ryj. Drożyzna, recesja, bieda.

@Promilus: jaka #!$%@? bieda, wyjedź na drogi ja tam nie widzę żadnej biedy tylko z roku na rok coraz trudniej o miejsce parkingowe
  • Odpowiedz
@xdrcftvgy: chłop, co nie zauważa, że średnio samochód w Polsce ma 15 lat i na podstawie tego, że w dużych miastach jest sporo nowych aut premium wziętych w leasing ocenia bogactwo przeciętnego Polaka
śmiechu warte
  • Odpowiedz
@xdrcftvgy: bo bieda pojawia się od razu jak są zalążki kryzysu xd dolar po 5 zł, tragiczne wskaźniki ekonomiczne, to wszystko dopiero zacznie zbierać żniwo zima i później, zobaczysz w 2023/24/25 co to jest bieda, a nie na początku kryzysu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hamskloss: przeżyłem 2004-2006 z największym bezrobociem przeżyje i teraz, nie zesrajcie się tym straszeniem i bieda. Paliwo po 8zl ludzie jeżdżą jeden za drugim, gdzie ta bieda. Bieda to będzie jak ten fajfus z NBP się nie ogarnie z tą inflacja wtedy będzie bieda. Jak ludziom którzy całe życie oszczędzali majątki się skurcza przez uciecie zer.
  • Odpowiedz
@xdrcftvgy: i co z tego że przeżyłeś? Ja też przeżyje bo pracuje w IT dla zachodnich korporacji, ale takich jak my jest mniejszość w Polsce (przypominam że w PL 4k netto to kosmiczna flota). To że ludzie jeżdżą to oczywiste ale już się powoli kończy jeżdżenie dla jeżdżenia i ludzie ograniczają kręcenie się po mieście żeby sobie pojeździć. A Glapa nic nie może zrobić z inflacja bo samymi stopami to może
  • Odpowiedz