Wpis z mikrobloga

Mało rzeczy tak mnie wkurza jak finansowanie przez Miasto klubów sportowych. Jak nie Motor Lublin grający na trzecim poziomie rozgrywek, to teraz będą budować stadion żużlowy za 200 baniek. I to wszystko w dobie szalejącej inflacji i zadłużenia.

#lublin
  • 13
  • Odpowiedz
@Promilus: Motor najlepszy xd Stadion ma zbudowany jak z bajki, dofinansowania, a im się nawet awansować nie chce xd. Pod tym względem żużlowcy przynajmniej wstydu miastu nie przynoszą, wysoki poziom, stadion zapełniony
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@namotim_: he ja mieszkalem na dziesiatej, przy krancowym, to co chwilę mialem cos do centrum bez lipki moze dlatego tak dobrze to zapamietalem. Potem z czeskiej tez nie bylo tragedii.
Tu gdzie teraz mieszkam jest 6 linii autobusowych w tym niektore autobusy jada 2 razy dziennie. Pato
  • Odpowiedz
@Promilus: może dlatego, że ze stadionu żużlowego będzie hajs? Nie wiem czy jesteście świadomi, ale obecnie jesteśmy liderami w tabeli ekstraligi i sponsorują nas największe spółki w regionie. Tak, tak, wiem, zaraz będzie, że sponsorują nas Azoty i Bogdanka a to spółki skarbu państwa. No tak, ale nie zmienia to faktu, że zyski komercyjne dla miasta są ogromne. Nie wspomnę, że co mecz domowy dostanie biletów graniczy z cudem. Jestem
  • Odpowiedz
@burrito_hemingway: jak już sponsorują was państwowe molochy, to niech wam wybudują stadion. Co miasto będzie miało z wydania 200 milionów? Mityczną promocję? Turyści to tutaj przyjeżdżają zwiedzać stare miasto, Majdanek i na festiwale. Przyjazdy na mecz zapewne są jednodniowe. Jak klub i żużel są takie wspaniałe to niech zwyczajnie na siebie zarobią. Miasto co najwyżej może odpalić działkę. I to nie dotyczy tylko Lublina. Cały kraj zjada patologia dotowania klubów
  • Odpowiedz