Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie stać mnie na rozwód. Od 4 lat mam żonę i małe dziecko. Żonę znałem długo przed ślubem ale po nim moje życie zmieniło się w koszmar. Nie da się z nią rozmawiać, sprawy hipoteki kończą się odpowiedzią „a dobra będzie to będzie” WTF?!. Wydaje pieniądze na niepotrzebne rzeczy, wymagając przy tym zakupu nowego auta czy wakacji. Nie wiem czy #!$%@? nie widzi stanu konta czy jak. Obecnie wzrosła nam rata KH 100% względem zeszłego roku, a ona nic z tego sobie nie robi. Pomijam już, że kompletnie o nic nie można jej poprosić czy porozmawiać. Nie dopuszcza do siebie zdania innych i liczy się tylko jej. I teraz #!$%@? do sedna - zwyczajnie nie stać mnie na rozwód czy alimenty, mieszkając w tym #!$%@? kraju jedyne co można zrobić to się #!$%@?ć albo wyjechać. Nienawidzę #polska
#zwiazki #kredythipoteczny #malzenstwo #rozwod #rozwody #uczucia

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62c6833d8f6c406f2ddd991e
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 39
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie pluj bo Polska ma rozwiązanie twoich problemów. Jest nim fundusz alimentacyjny, dla takich właśnie gagatków jak ty. Nic nie musisz płacić, wystarczy tylko odsiedzieć dług który się po jakimś czasie zbierze.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 36
@AnonimoweMirkoWyznania: pomyśl czy takie życie w nienawiści dobrze robi temu dziecku? Nie chccesz rozwodu to idź na terapię, szukaj pomocy

@panienka_seledynowa: tylko niech pamięta, że terapie rurzne som.

@AnonimoweMirkoWyznania: ziom, masz trzy opcje - albo to dalej będzie tak trwało, albo się postawisz i zaczniecie wychodzić na prostą.
Jest też trzecia opcja, czyli rozwód. Zbieraj wszystkie dowody jej niedojrzałości i niegospodarności, idź do adwokata, żeby Cię
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie pluj bo Polska ma rozwiązanie twoich problemów. Jest nim fundusz alimentacyjny, dla takich właśnie gagatków jak ty. Nic nie musisz płacić, wystarczy tylko odsiedzieć dług który się po jakimś czasie zbierze.

@bnz44: stracić dom, dorobek całego życia i nie mieć kontaktu z dzieckiem, no zajebista rada.
  • Odpowiedz
@Trauma_Teddy: W takich sytuacjach kiedy jedna ze stron wykazuje wszelkie znamiona idiotyzmu nie ma dobrych rad. Znam podobny przypadek gdzie jeszcze dochodziły chwilówki brane przez żonę. Problemy i stracone lata, a do tego długi. Jednym słowem niefart.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Trauma_Teddy: W takich sytuacjach kiedy jedna ze stron wykazuje wszelkie znamiona idiotyzmu nie ma dobrych rad. Znam podobny przypadek gdzie jeszcze dochodziły chwilówki brane przez żonę. Problemy i stracone lata, a do tego długi. Jednym słowem niefart.

@bnz44: za to można wziąć przykład z biznesu i uciec od kosztów. Tylko do tego trzeba się przygotować. Miłość już była, miłości już nie ma.
  • Odpowiedz
Żonę znałem długo przed ślubem ale po nim moje życie zmieniło się w koszmar.


@AnonimoweMirkoWyznania: tak tak, znałeś xD Klapki na oczach miałeś i dałeś się urabiać, a nie żadne znałeś.

Teraz jedyne co możesz zrobić to się rozwieść. Lepiej to już było, a ona się na pewno nie ogarnie.
Aliementy na dziecko to najmniejszy problem, jak przy niej zostaniesz to i tak będziesz wydawać hajs na jej zachcianki.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Co to znaczy "wymagając przy tym zakupu nowego auta czy wakacji"?
W jaki sposób i kto zarządza budżetem domowym? Jakie macie przychody?
Jeśli dajesz z siebie robić podnóżek, to nie oczekuj współczucia.
  • Odpowiedz