Wpis z mikrobloga

Mam w planach ogranie gierki #rdr2 jednak chciałbym to zrobić w najlepszej możliwej jakości. Stąd pytanie, gdzie znajdę najlepszą jakość, a zarazem sama gra będzie tam obsługiwana?
#cloudgaming
  • 9
  • Odpowiedz
@s---k: Grę już mam kupioną, jednak interesuje mnie wyższa jakość niż średnie ustawienia. Myślałem o geforce now, ale nie obsługują tej gry...
  • Odpowiedz
@intex45: też się przymierzam i szukam

https://cloudbase.gg/g/red-dead-redemption-2/

pooglądaj też na youtube gdzie co i jak działa

ja testowałem na paperspace + parsec z grafika Nvidia A4000 (0,76$ za godzinę gry oraz 7$+ miesięcznie w zależności od dysku jaki sobie wybierzesz) na ultra w fhd wszystko chodziło ok tylko miałem dziwne stutteringi, nie zdołałem się pobawić w ustawieniach parsec bo jest problem ciągle z dostępnością maszyn :(

teraz chciałem sobie potestować shrine.app
  • Odpowiedz
@intex45: obczaj Google stadię. Sama usługa w fhd jest darmowa i ograłem dzięki niej cale RDR2 pomimo wybitnie #!$%@? kompa.
Niestety Stadia ma swoją własną bibliotekę gier i musisz kupować gry które odpalisz tylko tam
  • Odpowiedz
@intex45 airgpu lub shrine daja dostep do calego kompa, jest chyba jeszcze maximumsettings

Z serwisow gdzie jest ograniczona biblioteka gier to boosteroid gdzie obsluguja rdr2 ale nie wiem jak tam z jakością
  • Odpowiedz