Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam dosłownie na dzisiaj #gownowpis

Otóż mam problemy z wypróżnianiem. Przejawiają się tym, że bardzo często siedze na kiblu - myslę, że czasem i 8 razy dziennie.
Praktycznie po każdym posiłku nie mija 10-20 minut i musze iść do kibla. Kawka? Śmiało, 3 minuty później sranko.

Konsystencja oczywiście idealna nie jest.

Możecie sobie więc sami odpowiedzieć jaki to komfort daje w życiu, chociazby przy jakiś wyjściach towarzyskich czy wyjazdach.

Byłem kiedyś z tym u lekarza ale ten stwierdził, że tak po prostu mam.
Robiłem kolonoskopie i nic nie wyszło, wszystko git.

I w sumie nie wiem co robić. Bardzo bym chciał sytuację poprawić. Moze jakieś diety? Aktualnie nie stosuje żadnej ale odżywiam się poprawnie.

#zalesie #zdrowie #pytanie

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62c595778f6c406f2ddd8b1e
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 10
@AnonimoweMirkoWyznania: opisz ten ten stolec co on idealny nie jest. Z rzeczy które nie zaszkodzą a napewno nie bardzo możesz próbować jeść kiszonki maślanki i kefiry. Jeśli to ma podłoże bakteryjne to może pomogą. Próbowałeś trzymać? Może to uwakowanie psychiczne.
Kawa papieros i sranie to zestaw Polaka wiec tego bom nie liczył. Można to łatwo sprawdzić pijąc sok, lub jedząc i nie dogryzać cytrusy.