Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pitu33: Nie masz jakiejś starej bazy pytań? Bo od jakiegoś czasu przepisy mówią o tym, że pieszy ma pierwszeństwo na pasach i wchodząc na nie - wiec ten obrazek sugeruje zamiar przechodzenia przez pasy

@Igbt: ale on se stoi a nie wchodzi. Obowiązek zatrzymania masz jak ktoś idzie
  • Odpowiedz
@Igbt: mylisz się, tą bazę pytań przerabiałem (oficjalną) bo dwa miesiące temu zdawałem CE. Ten pieszy stoi za daleko. Na egzaminie chłopaczek lat około 12 na rowerze podjechał do przejścia dla pieszych, więc zacząłem hamować, to mnie egzaminator opierdzielił "a widzi pan tu gdzieś przejazd dla rowerów"? Trochę głupie w sumie, bo gdyby on się nie zatrzymał a ja bym uznał, że tu nie ma przejazdu, to bym mógł go
  • Odpowiedz
@Pitu33: tutaj jesteś kilka metrów od pasów masz obowiązek przed linią dopiero. Podchwytliwe te pytania są.


@Lardor: kilka metrów ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie chciałbym z tobą jeździć.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ppai: Jezus ciężko mi odległość po foto ocenić. Zresztą ludzików wożę i nigdy nikomu krzywdy się nie stała ()
  • Odpowiedz
  • 0
@Pitu33 No tak przecież nie ma bezwzględnego nakazu zatrzymania gdy widzisz pieszego. Masz mu tylko ustąpić pierwszeństwa. Jak widzisz samochód na głównej, przed którym zdążysz przejechać nie powodując jego spowolnienia, to też się zatrzymasz?
  • Odpowiedz