Wpis z mikrobloga

@DoktorNauk:
- Nie masz przeziębienia, doceń swobodne oddychanie przez nos.
- Podejrzewam że nie masz przewlekłych problemów zdrowotnych - nie musiałeś dzisiaj przyjąć kroplówki, siedzieć kilka godzin z werflonem na dializie, czy kłóć się iinsuliną. Nudne życie to umiarkowanie udane życie.
- Nie jesteś też gejem, ani nie odsiedziałeś wyroku w pierdlu - przynajmniej nie zesrałeś się przypadkowo w gacie, bo nadal można odróżnić twoje pierdnięcie od ziewnięcia ( ͡°
@damian-powazka98: Największe umysły, które stąpały po tej ziemi byli największymi rasistami i antysemitami.

Ciekawe czy tak samo byś śpiewał jakbyś Ty się urodził w innym kolorze


To bym sobie przyznał rację. Nie jestem stronniczy.

Albo jakby Twoja córka znalazła czarnoskórego chłopaka.


Nie znalazłaby. Moja córka byłaby rasistką i inteligentną osobą tak jak jej ojciec.

Nie chce mi się dyskutować z kolejnym adwokatem murzynów, czarnolisto.

PS: Czarni by cię tak nie bronili
@suweren_sudoku: Jasne, wśród czarnoskórych też można znaleźć rasistów Twojego pokroju. Ale nie wkładaj wszystkich do jednego wora.
A tym tekstem, że Twoja córka "byłaby inteligentna i rasistowska" to tylko pokazujesz, że #!$%@? wiesz o życiu.
Zakładasz odrazu jakie Twoje dziecko będzie i narzucisz mu wartości rasistowskie? Zajebisty tatuś by z Ciebie był. Myślę, że sam siebie podsumowała tym wpisem.
A co do czarnolistowania, okej. To najprostsza droga ucieczki z dyskusji kiedy
@mwmichal:

no może wrzucenie wszystkich murzynow do jednego worka?

Tak jak pisałem wcześniej, osoby o wiele mądrzejsze od ciebie (w tym ja) nie mają z tym problemu.

Może zakładanie, że Twoja córka będzie rasistowska bo tak sobie to wymyśliłeś?

Nie ja zacząłem ten argument z córką, ale gdybym miał córkę to bym ją edukował. Naturalne, że miałaby wiele moich przekonań i potrafiłaby widzieć rzeczy moimi oczami.