Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 57
@somskia: to nie firmy ochroniarskie tylko przechowalnie rencistow. W mojej Biedrze obok to tacy chroniarze pracują co najwyżej mogą te wózki plastikowe przestawić albo tym dzwonkiem do zawołania kasjerki zadzwonić. A i tak mam wrażenie, że po wykonaniu tej czynności zaraz zejdą na zawał. A jak ostatnio jakiś Ukr (hurr duuirrr, ruska onuca alert!) #!$%@?ł hulajnogę to ochroniaz przez tydzień się modlił, że klienci puścili się w pościg, bo on tyle
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@apoo: no to nieźle, bez oka to pół biedy ale brak widzenia stereoskopowego, brak możliwości posiadania broni.

Ale kuternoga to tylko cieciówka.

@exploti:

Należy zdecydowanie rozróżnić pracownika ochrony fizycznej od kwalifikowanego pracownika ochrony fizycznej.
@pwone: Ludzie czepiaja sie, ze jestes ruska onuca bo nikt normalny nie mowi Ukry, Ukr...
To jest zwykly brak szacunku do nacji. Od razu ujawnia Twoje intencje.

Cos w rodzaju. Inaczej odpowiesz na zdanie typu. "Nie podoba mi sie naplyw imigrantow z krajow muzulmanskich", a inaczej na "Nie podba mi sie, ze ciapaki przyjerzdzaja".

Widzisz roznice?
W 1 zdaniu, mozesz dopytac "Dlaczego?" i spodziewać się jakiegoś argumentu. W 2 to już
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Nikron: myślisz, że jakbym zamiast Ukr napisał Ukrainiec to odbiór postu byłby jakoś znacząco inny? Bo na moje większej różnicy by nie było.