Wpis z mikrobloga

Jak tu człowiek ma zbudować poczucie własnej wartości i zacząć kontrolować swoje życie kiedy to życie to jeden wielki chaos. Całkowity bałagan w głowie, brak jakiegokolwiek pomysłu na siebie, co zrobić, czy choćby w jakim kierunku się udać. Na tym nie da się zbudować jakiegokolwiek planu. Absolutny brak kogokolwiek kto mógłby doradzić, zainspirować, czy dać jakieś wskazówki dobija jeszcze bardziej. Niby człowiek powinien nie zważać na opinie innych i kierować się tym co go interesuje i sprawia przyjemność, ale jak tu znaleźć coś takiego będąc w permanentnym stanie apatii i anhedonii.
ehh... z tej pętli nie ma chyba wyjścia...
#wychodzimyzprzegrywu #samotnosc #feels
  • 9
@tomasznn: idziesz w kierunku który wydaje się najmniej bezsensowny, i nie masz żadnych nadziei to jak coś wyjdzie to jesteś mile zaskoczony a jak nie wyjdzie to cóż... na nic nie liczyłeś
@tomasznn: wypisz sb rzeczy, które cię interesują, zawody które mogą być według cb wymagające ale dające radość i poczucie sensu. Jak już będziesz miał to konkretne hobby i zawód w którym mógłbyś to hobby rozwijać rozpisz sb plan jak to osiągnąć. Szukaj ludzi znanych co się spełnili w tym zawodzie co ty chcesz lub w podobnym.
@tomasznn: no spoko rozumiem cię, ja też jestem raczej cicha i mocno skryta ale udało mi się znaleźć chłopaka przez internet i zakolegować się z jeszcze inną osobą więc no da się ogólnie choć jest ciężko i też odczuwam samotność. Są na wykopie osoby również skryte itd więc może spróbuj do nich pisać lub po prostu zacznij dzielić się swoimi hobby tutaj- ja tak zamierzam spróbować, może się uda who knows