Wpis z mikrobloga

Pytanie o fitting bibsów - szelki powinny być naciągnięte tak, że jak się je zdejmuje to człowiek myśli "o, jak miło", czy nie aż tak bardzo? Bo mi w jednym rozmiarze spodenek nie pasują nogawki, a w innym szelki.
W ogóle to zamówiłem sobie do porównania Raso i Atout i przyszły takie same spodenki tylko z innym logo xd. Ach te brandy odzeżowe...

#szosa #kolarstwo
  • 10
@Drzamich: Ubrania kolarskie mają pasować w pozycji rowerowej, nie ma co przesądzać o tym jak pasują, stojąc lub siedząc na krześle. Ale tak na chłopski rozum, wolałbym mieć lekko naciągnięte szelki, żeby gatki podczas jazdy się nie zsuwały (a mam takie spodnie, które mógłbym wziąć rozmiar większe, ale szelki i tak słabo trzymają i spodnie się zsuwają)
@guru8: kuurde żebym wiedział wcześniej, że jest taka promka. obecnie mam na chacie z 6 par spodenek i zamrożone w nich ponad 2k xd. nawet bym się jeszcze chwilę pobawił z doborem, ale jutro mam bikefitting i potrzebuję mieć już jedne jako "swoje"
@Drzamich: To chłopie kombinuj, najwyżej pójdziesz na poprawę fittingu w Asosach ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wkładka prawdopodobnie jest grubsza, ale nie powinno to raczej wielkiej różnicy robić, przynajmniej u mnie nie ma różnicy w których spodniach jeżdżę.