Wpis z mikrobloga

typ se spojrzał, że inne wykresy wyglądają podobnie więc to nie wina Glapiszona, że PLN zbiera w------l. wykopki na to: dobrze napisał, 120 plusów mu!

ale spójrzmy na cyferki a nie na sam kształt kresek - któraś z walut osłabia się do dolara dzisiaj 2x mocniej niż inne, która to? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

edit: korony nie wrzuciłem, w momencie wpisu +1,55% czyli podobnie jak inne

wołam @powodzenia
#nieruchomosci #waluty
affairz - typ se spojrzał, że inne wykresy wyglądają podobnie więc to nie wina Glapis...

źródło: comment_1657024331GKM4UNw2DzJTW6MZr80F2D.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@noslimE: różnica 0,04% pomiędzy nimi, pomijalna. a dostają solidarnie w------l bo on nie jest za samo podnoszenie stópek, jest za ogólny stan gospodarki i dorobek polityczny (i bliskość konfliktu)
  • Odpowiedz
@affairz: w perspektywie roku (a nie jednego dnia xD) PLN stracił do USD tyle co SEK i trochę bardziej niż NOK, GBP, czy EUR. CZK jest po prostu silna z jakiegoś ważniejszego powodu. HUF obskoczył taki w------l, że stracił 50% więcej niż PLN, a Węgrzy zaczęli podnosić stópki w tym samym czasie co Czesi.

Akurat @powodzenia dobrze tam wyjaśnił braineltów, którzy uważali wprowadzenie erło w Polsce za remedium na
  • Odpowiedz
@noslimE: bo to co podniesli Wyngry ma się nijak do oczekiwań rynku. Nadal ponieżej 3pp. Mają 7, rynek oczekuje 10 i dopóki to nie będzie spełnione, to huf gleba.
Wysoko to podnieśli Szwajcarzy.
  • Odpowiedz
akurat nie dałeś go do przykładu xD


@noslimE: @powodzenia też nie dał, a wpis jest odpowiedzią na jego komentarz, więc czemu OP miałby używać innych walut?

ale wiadomo że na tagu się dopiera waluty i okresy w wykresach pod narracje xD


@powodzenia: Koleś, sam we wpisie podałeś konkretny okres i konkretne waluty i narzekasz jak ktoś Ci wytyka, że twoje zdolności analityczne są kiepskie xD
  • Odpowiedz
@maximilianan: powinnismy, ale szczerze mówiąc nie wiem o czym teraz rozmawiamy xD to że w lipcu zeszłego roku przebiła 5%, nie zmienia faktu, że pierwsza podwyżka była dopiero w październiku i dopiero wtedy zaczęliśmy walczyć z inflacja
  • Odpowiedz
@noslimE ta podwyżka w przypadku Węgrów ma jednak dużo mniejsze znaczenie niż polskie stopy referencyjne. Ichniejszy WIBOR jest powiązany z inną stopa niż nasz
  • Odpowiedz