Wpis z mikrobloga

Dziwię się Odynowi, te auto to trup, wpakował w niego w ciul kasy, jednak liczenie, że to załatwi sprawy to naiwność, kolejna sprawa, że i tak do centrum Londynu tym nie wiedzie. Absurd goni absurd....
@ObszarBadawczyChoroszcz_123: jak oddawał T4 do "mechanika" w Sosnowcu to pokazał kiedyś otoczenie wokół warsztatu, a że mieszkałem w Sosnowcu to poznałem tego "fachowca" i w komentarzach na YT pisałem mu, że to paproch i druciarz niesamowity i żeby jak najszybciej zabrał auto od niego bo miałem z tym #!$%@? niestety do czynienia, no ale moje komentarze szybko zostały usunięte przez Centralę Sosnowiecką bo przecież hejter się nie zna a pisze.
@Marcinxxx: nie nie, wtedy był inny mechanik ale nie pamiętam za nic na którym filmie to było i czy nie przypadkiem na Dziennikach Odyna, a tamte filmy wszystkie głąb usunął. Ale ten co zjeżdża się stromo w dół to gość ma bardzo dobre opinie na Google ale w rzeczywistości podobno krętacz niesamowity. Ja nie miałem z nim nic wspólnego ale znajomi mi opowiadali to i owo jak przykładowo wziął kasę za