Wpis z mikrobloga

No Fapperzy to inny stan umysłu. Chłop co nawymyślał.

Zrobili sobie z ludzkiej rzeczy jakiegoś bożka i wydaje im się, że jak przestaną walić to staną się nad-ludźmi. Brzmi jak jakis kult albo sekta, podczas gdy walenie konia jest normalne i naturalne gdy nie ma się partnerki

Miliony przegrywów na no fapie myślą że jak po prostu przestaną walić konia to naprawa swoje życie bez cienia wysiłku, wychodzenia z domu, no samo się zrobi. Życzeniowe myślenie. Zamiast zmiany życia dorobią się jedynie raka prostaty i blue ballsów.

P.....c - No Fapperzy to inny stan umysłu. Chłop co nawymyślał.

Zrobili sobie z lu...

źródło: comment_1657017914no1J7Xd012z83GdOUDovoS.jpg

Pobierz
  • 60
@PakoThugLife25: póki co to chłop od małżeństwa więcej wie o masturbacji niż seksie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
I jeszcze próbuje nam to wmówić, że to my mamy problem, bo masturbacja w zwiazku jest normalna. Wiążesz się z kobietą, żeby zadowalać się własną grabą, czego nie rozumiesz?
@Pozytywny_gosc: jeju typie, nie mam już siły nic więcej tłumaczyć, bo widzę że masz wgrany system i nie potrafisz normalnie dyskutować tylko dopowiadasz sobie całą resztę i stawiasz diagnozy na podstawie jednego zdania. Pewnie lubisz też pakietowac ludzi przypisując im cały zestaw cech na podstawie jednej która zauważysz - że jak ktoś przeciw aborcji to zapewne katol, głosuje na bosaka, antyszczep i patola 500+. A jak ktoś jest za związkami partnerskimi
@Pozytywny_gosc: Lepiej ogarnąć se dobre ruchanie kilka razy w tygodniu niż walić konia dzień w dzień, ja tak mam,że jak wpadne w wir masturbacji to jestem w #!$%@? mniej produktywny i mam o wiele gorszy nastrój natomiast jakbym nie miał dostępu do kobiet to nie wyobrażam nie spuszczać z kija to wbrew fizjologii.
@Pozytywny_gosc: ja #!$%@?. To idź do przyjaciół/znajomych którzy są w związku i zapytaj się ich czy potwierdzają twoją tezę z dupy że ona daje mu i jest mokra na każde zawołanie bo to jest jego niezbywalne prawo do tzipy, przecież jest jej bankomatem. Albo jeszcze lepiej - idź do rodziców i się matki zapytaj czy stary ją brał w posiadanie jak przedmiot żeby przypadkiem jego godność nie ucierpiała
@Netrunner_: nie chciałbym się zadawać z beciakami, którzy są w białych związkach. Normalne osoby od takich beciaków się izoluja, bo sensem związku jest regularny seks, po to facetowi jest potrzebna baba. Oksytocyna bierze się z bliskości i spaja związek. A ty próbujesz znormalizować białe związki. Po prostu szukasz usprawiedliwienia i wyparcia swoich problemów na wykopie, co jest zrozumiałe. Też byłbym sfrustrowany gdybym dużo wkładal w związek i nie otrzymywał nic w
@komisariatnapomorskiej: pisze całkiem serio. Nie wiem co jest takiego triggerujacego dla was w stwierdzeniu, że seks w związku jest czymś naturalnym, a masturbacja jest nienaturalna w związku i dziwna.

Normalny facet gdy nie ma seksu w związku to odchodzi, ale na wykopie widzę że jest jest więcej beciaków i cuckoldów niż facetow z pewnością siebie i poczuciem własnej wartości. Ja nie wiem jak ktoś może nie uprawiać seksu w związku i
@Pozytywny_gosc żebym dobrze zrozumiał, to co napisałeś - nie masz w swoim otoczeniu NIKOGO w normalnym szczęśliwym związku bo według ciebie każdy chłop w związku z kobietą to beciak? Dobrze to rozumiem?
Wypociny jakie sobie uroiles że żonaty chop ma problemy w związku pomine milczeniem...