Wpis z mikrobloga

  • 74
#wroclaw dlaczego ten aquapark jest taki #!$%@??? Przyjechałem tu na urlop, miałem w planach wybrać się do aquaparku, a tu się okazuje, że dzisiaj z saun mogą korzystać tylko kobiety? Co to za #!$%@? zwyczaj?
  • 38
  • Odpowiedz
via Android
  • 68
@adrian1101
@Yseron wlasnie cos mi sie kojarzy, ze cos bylo na wykopie, ale w takim razie to ja #!$%@? ten aquapark i w ogole to miasto. Smieszny punkt widokowy w budynku w ksztalcie #!$%@? nie robi na mnie zadnego wrazenia, awarie tramwaju juz wczoraj widzialem, aquapark #!$%@?...
  • Odpowiedz
@Viarus_: Przecież masz sauny w tej przestrzeni z basenami, szukasz dziury w całym. Ja tego aquaparku nie lubię, bo wpuszczają tam tyle ludzi, że nie ma gdzie w basenie stanąć xD
  • Odpowiedz
@not_me: Te sauny w tej przestrzeni z basenami to są dwie i to #!$%@? jak ktoś naprawdę chce iść na saunę.

@Viarus_: Ta wróciło po pandemii. Dalej jest we wtorki sauna tylko dla kobiet. Plus żeby Cię jeszcze wnerwić pragnę przypomnieć, że cały tydzień mają swoją własną strefę z sauanami kobiety.
  • Odpowiedz
@Viarus_: No to akurat nie jest wyższy poziom #!$%@?. Jestem w stanie zrozumieć, że robią strefę na saunach tylko dla kobiet bo chcą sprawić, że przychodzi więcej klientek które dzięki temu czują się swobodnie.

Wyższy poziom #!$%@? jest to, że mimo tego iż taka strefa istnieje we wtorki CAŁE Saunarium zamienia się w strefę tylko dla kobiet. To jest dopiero #!$%@?.
  • Odpowiedz
Był ktoś w Aqupark na Brochowie? Od dzisiaj otwarte. Honorują multisport? Na mapce Multisport nie ma tego obiektu. A na stronie Aquapark jest zakładka Multisport ale nic się nie dzieje po kliknięciu.
  • Odpowiedz
@Viarus_: po prostu faceci to zboki i zwyczajnie taki dzień jest potrzebny, każdy kto był na tych saunach i widzial jak stare dziady wpatrują się w cycki to potwierdzi pozdrawiam
  • Odpowiedz