Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 50
511 217 + 36 = 511 253

No i w końcu odebrałem sprzęt, musze tylko wrócić na regulację półbiegów bo na pierwszym blacie to półbiegu w sumie nie mam. Ogromy przeskok po przesiadce, mega odczuwalny, a nawet inna liga + pierwsza jazda w SPD zaliczona o dziwo bez żadnej gleby, robi to jednak wielką robotę, a tyle czasu byłem średnio przekonany. Udało się nawet jakieś achievementy powbijać na Stravie więc jak na pierwszą przejażdżkę to bez tragedii. Muszę się jeszcze nauczyć robić prawidłowe zdjęcia prezentacji szosy ( ͡º ͜ʖ͡º)

#rowerowyrownik #szosa

Skrypt | Statystyki
Pitrowski - 511 217 + 36 = 511 253

No i w końcu odebrałem sprzęt, musze tylko wrócić...

źródło: comment_165700864923gyKOS0Zrkdbd3KK2o5xq.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
@shymeck: Z tyłu mam 11 przełożeń, aby nie obcierał łańcuch o przednią przerzutkę są półbiegi, ale źle ustawiony bo przy 10 i 11 przełożeniu mocno obciera, a samo wbicie półbiegu nie powoduje żadnego ruchu przedniej przerzutki.
  • Odpowiedz
@Pitrowski: półbiegów dec nie ogarnie, poszedłbym gdzieś do kolarskiego serwisu to jedząc kanapkę bez patrzenia ci ogarną w 2 minuty (dosłownie tak mi ostatnio przód ustawił chłopak)
  • Odpowiedz
@van_der_bike: Raczej do zrobienia, kolega jeździ na tej samej 105 i ma poprawnie wyregulowane te półbiegi, że nic nie ociera. Niestety mało serwisów się tego podejmuję, bo co nowa grupa to podobno klucze inne.
  • Odpowiedz
@Pitrowski: Powiem Ci że rozmawiałem o tym z dwoma osobami i przy 11s nie ma bata aby mieć na dolnym blacie pełen zakres. Na mniejszej kasecie podobno się da. Przyzwyczaiłem się już, ale jak ktoś Ci to ustawi daj znać
  • Odpowiedz
półbiegów dec nie ogarnie


@mmichal: ogarnie, jeśli będzie tam ogarnięty pracownik. Co decathlon to inny serwis, a kolega ma darmowy serwis

Powiem Ci że rozmawiałem o tym z dwoma osobami i przy 11s nie ma bata aby mieć na dolnym blacie pełen zakres. Na mniejszej kasecie podobno się da. Przyzwyczaiłem się już, ale jak ktoś Ci to ustawi daj znać


@van_der_bike kompletnie nie ogarniam przerzutek, a jakoś mi się udało ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz