Wpis z mikrobloga

@Jasak: A nawet bym się nie zdziwił.
Myślę, że nawet może być z tego materiał dnia u Karnowskich: "PILNE! INTERNAUCI KOMENTUJĄ - TUSK NIE POZWALA LUDZIOM JEŹDZIĆ POCIĄGIEM!"
  • Odpowiedz
@xiv7: nie wiem czy to element kampanii czy zdjęcie z teraz, ale ja na miejscu Tuska po prostu bym się bał tam samemu jeździć. Nigdy nie wiadomo czy jakiś Pisowiec wyznający TVP Info, którego nie stać na nic, nie obwini Tuska za wszystkie grzechy i nie wyciągnie noża... Ich elektorat raczej inteligencją nie grzeszy
  • Odpowiedz
@xiv7: oni to robią specjalnie, żeby po dwóch kadencjach obecnej władzy wrócił jakiś koleś z poprzedniej partii - to jakby się uwzięli na Millera i robili z niego wroga/zbawcę już którejśtam polski, co siedzi pod butem unii i innych sojuszy - a ludzie jeszcze się tym emocjonują i to jeszcze w wakacje, okres urlopowy... jak przez 4-5 dni nie włączycie teraz żadnych newsów, telewizji, onetów czy podobnych głupot z tagu polityka,
  • Odpowiedz
@rachuneksumienia: Jakiś czas temu miałem taką rozkminę, że w sumie każdy ma swoją cenę i zacząłem się zastanawiać, za ile zostałbym "ekspertem" PiS. Za 20 milionów złotych powiem w telewizji wszystko, czego Kurski będzie oczekiwać. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz