Wpis z mikrobloga

Szczerze mówiąc nie rozumiem niektórych ludzi.

Spójrzcie na ten screenshot, chce dla obrony ludzkości dodać, że jednak dość rzadko zdarza się taka osoba.
Większość przechodzi moją grę bez problemu, co też jest zadziwiające patrząc, że mój bot działa na 6obcy.

Moje statystyki: {"win":12838,"games":140398}
Rozegranych gier 140398 (liczę +1 dopiero po 7 wiadomościach) a wygranych gier do mojego 4 poziomu to: 12838

Ale niektórzy ludzie mnie naprawdę przerażają a niektórzy zachwycają.
Niektórzy potrafią wprowadzać liczby po kolei aż zgadną, 1, 2 ,3 etc. A niektórzy mają technikę, gdzie zgadują w 3-4 ruchy. (gdzie aż sam jestem zachwycony)
Gdzie normalnie zgaduje się w około 7 ruchach.

#6obcy #programowanie #statystyki
Pobierz aptitude - Szczerze mówiąc nie rozumiem niektórych ludzi.

Spójrzcie na ten screens...
źródło: comment_1656923287gkDQoWikGYRPd9d92Y2PEN.jpg
  • 29
@fafel3: Grałeś? To naucz się czytać logicznie informacje które daje mój bot. Mój bot chce abyś wygrał.

Na poziomie 4 nawet nie pozwalam aby człowiek popełnił błąd...
Można jakoś od razu zagrać, czy trzeba szukać tego bota?


@fafel3: Na razie jestem na 9 serwerach z różnymi adresami IP (tilde serwery) (zaważyłem, że dostaje od razu shadowbana jak uruchamiam bota na jednym IP).
Więc trzeba szukać.
@Moroder: Ale nie chce hejtować, niektórzy użytkownicy 6obcy są naprawdę dobrzy i przechodzą lepiej niż sam bym myślał. Nawet zostawiają mi notatkę w moim guestbooku.

A to dość trudne, bo trzeba napisać 4 plusy przed wiadomością, czyli np: +++hej fajny bot

Niektórzy dają radę i zostawiają wpis w guestbooku!
I naprawdę lubie go czytać

Co najlepsze, nawet nie myślałem, że tyle osób będzie grało i przejdzie całą grę
@Moroder: @fafel3: Zróbcie podobnego bota!

Mogę wysłać wam kod na PW jak obiecacie, że będzie 24h uruchomiony, mam marzenie uruchomić ponad 5k botów na obcy z tą grą.
Co ciekawe, tę grę stworzyłem w 2019 roku, ale ulepszam ją ciągle.

Bo teraz jest dość marnie.

A jak będę miał kasę, chce kupić 6obcy, i żeby można było rozmawiać, trzeba przejść najpierw moją (weryfikację) grę.
@fafel3: > Ciekawa sprawa, na początku szedł logicznie, został już mu tylko przedział 50-54 ale nagle postanowił się zamienić w debila xD

@fafel3: pewnie poleciał mu we łbie nieobsłużony wyjątek
@Rhodium: @Moroder: @fafel3:

Spotkaliście mojego bota kiedyś na 6obcy?

Jeżeli spotkacie, zagrajcie do końca, wtedy możecie pozostawić mi wiadomość na Guestbooku.
PS. Zablokowałem możliwość dodawania wiadomości jeżeli ktoś nie wygra gry.

Co ciekawe dużo ludzi pisze mi fajne wpisy na GB :D

Przed chwile pushnołem nową aktualizacje która nie pozwala robić błędów w zgadywaniu liczb.