Wpis z mikrobloga

@Lardor: ja tam tylko czekałem aż pojawią się zordy i najlepszy moment łączenia. Teraz jak patrzę jak to wyglądało to nie mogę uwierzyć, że mi sie to podobało XD
  • Odpowiedz
@Lardor: miałem na kasecie audio nagrany odcinek jak zielony zamieniał sie w białego. Rita, zabiła mu smoka, on uwięziony gdzieś w jej zamku. A reszta tęczowych kumpli próbowała go uratować zanim jego 'świeczka' mocy wygaśnie. Jaki to był dramatyczny odcinek, ile łez wylanych bo zielony odszedł z ekipy (,). A potem euforia jak dostał mowe moce i wcale nie gorszego zorda.
Kimberly też pomogła odkryć mi co
  • Odpowiedz
Zielony jaknsie pojawił to był antagonista pod rozkazami Rity, miał najlepszego smokozorda :D później stracił móc i czerwony dostał to jego złote ponczo a na koniec wrocil jako biały
  • Odpowiedz
Nagranie z pogrzebu Thuy Trang.

On September 3, 2001, the 27-year-old Trang was traveling with her friend, the actress and model Angela Rockwood, for whom Trang was to be a bridesmaid in her upcoming marriage to Dustin Nguyen.[16][20] They were passengers in a car traveling on Interstate 5 between San Jose and Los Angeles,[16][20][65] driving back late at night after having visited Rockwood's maid of honor in San Jose.[66] The driver, another
tomosano - Nagranie z pogrzebu Thuy Trang. 

 On September 3, 2001, the 27-year-old ...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Lardor: odnośnie tego że nikt się nie czepiał, że czarny jest czarny to nie do końca...właśnie trochę się czepiali dlatego w trzecim sezonie MM Power Rangers w którym wprowadzono białego wojownika na miejsce zielonego, wymieniono również część obsady i tak żółta babeczkę zastąpiła czarna babeczka, a czarnego czarnego czarnego zastąpił azjata. Było to spowodowane głównie głosami, że rasistowskim jest dawać czarnego czarnego do stroju czarnego.

Ps. W trzecim sezonie wprowadzono jeszcze
RZM_4 - @Lardor: odnośnie tego że nikt się nie czepiał, że czarny jest czarny to nie ...

źródło: comment_1656933863B1oQFZWfvnbq4OUOvJcwc7.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz