Wpis z mikrobloga

@LubieGroszek: Może nieco nie na temat ale dla mnie z najbrzydszym wnętrzem wygrywa pagani huayra. Jeszcze tylko nasrać tam na środku i by było idealnie w dodatku do tego wszystko wygląda kiczowato jakby z Aliexpress było kupione. Pewnie posypie się hejt w moją stronę ale takie jest moje zdanie.
Pobierz Turtle1380 - @LubieGroszek: Może nieco nie na temat ale dla mnie z najbrzydszym wnętr...
źródło: comment_1656948424hKnKOExeVVOgio8piSIObJ.jpg
@elmencho: Mi sie podoba to wnetrze. Mialem i mega praktyczne oraz wygodne, jak zapsikasz plakiem to ładnie wygląda, błyszczy się. Plastik wszędzie mięciutki z gąbeczką w środku a nie jak teraz że wszędzie twardy. A kiera to fakt niezbyt trwała, bo widziałem nieźle zajechane. Skórkowa wytrzymuje długo. :D
swoją drogą, akurat to wnętrze które wrzuciłeś uważasz za ładne?


@NieBendePrasowac: bo francuskie, nowe i ładne. Trzy plusy. Prosta matematyka. A czemu mi się podoba? No nie wiem, może to taki gust, jeden lubi blondynki, a drugi dostaje małpiego rozumu na widok rudych dziewczyn. Potrafię dostrzec estetykę innych, ale te nowe francuzki trafiają w mój gust.
@ananasowy: rozumiem. Mi ciężko zrozumieć, że wnętrze auta może wywoływać tak skrajne emocje jak zachwyt czy obrzydzenie. Patrzę na te foty, niektóre mi sie bardziej podobaja, inne mniej ale nie widzę aż takiej różnicy.
Osobiscie, nawet podobają mi się niektóre surowe, minimalistyczne wnętrza.

Ps. Też mam francuza ( ͡° ͜ʖ ͡°) sterowanie klimą /ogrzewaniem bardzo nie pasuje
@r5678: jaja se chyba robisz. O spasowaniu nie ma co gadać. Mam teraz astrę k i jest o 2 dekady lepiej, mam jeszcze starą audice a4 i też spasowanie jak na tak stare auto ok. Na dniach będę miał a6 c7 które dwa lata ujeżdżam tam jest kozackie spasowanie. Spasowanie i jakość deski w astrze g może być lepsze co najwyżej w stosunku do wózka widłowego albo ikarusa z MPK. To
@elmencho: Nie robię sobie jaj. Nie wiem może miałeś bite i źle skręcone że skrzypiało. miałem dwie i akurat jakość materiałow nawet z nowszymi samochodami jest lepsza bo się nie rozpada i nie trzeszczy tylko jest solidne.
Na prawde jeżdziłem wieloma autami gdzie decha i jakość była gorsza niż w astrze g i było to też auta nowsze.

podświetlenie bardzo dobre, o ile masz nowe żarówki ;) a nie stare osmolone.
@LubieGroszek: Przejrzałem cały temat i mojego nie ma. Jak dla mnie Opel Astra H powinien wygrać, taki rocznik i takie brzydkie proste wnętrze i to zapalanie świateł pokrętłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)