Wpis z mikrobloga

@Prexiax ktoś napisał że to wygląda tutaj cytat "jakby mi ktoś do ryja narzygal" ehh (,) No i trudno jakoś trzeba z tym żyć ¯_(ツ)_/¯ zawsze moglo być gorzej a uważam ze brzydko nie jest ale za to nudo
Klasyczyny wątek wrzucamy najgorsze/najbrzydsze x, czyli wykopki wrzucają wszystko co znają. Jeszcze dopisane, że takie których pełno na polskich drogach a ktoś wrzuca jakiegoś IONIQA, o którego istnieniu wie promil Polaków.
@LubieGroszek: powiedzcie mi coś, bo nie interesuje się samochodami za bardzo, a już któryś raz widzę wątek o ładności desek rozdzielczych. Czy tylko ja mam takie wrażenie, czy najbrzydsze wnętrza samochodów to były lata 1990-te i 2000-czne? Są ładne retro, czyli takie bardzo stare, a na picrel macie wnętrze przykładowo Citroena z 2018/2019. Istnieje jakaś zależność, że dopiero od jakichś niecałych 10 lat ostatnich zaczęli robić ładne?
a.....y - @LubieGroszek: powiedzcie mi coś, bo nie interesuje się samochodami za bard...

źródło: comment_16569222770nh2nrnsfJIYQMEdJxyxK4.jpg

Pobierz
@LubieGroszek: z takich nowszych, to Toyota Aygo/Citroen C1//Peugeot 107. Chcę zamienić swój samochód na coś bardziej ekonomicznego i Toyota Aygo spełniałaby moje oczekiwania. I jak ogólnie traktuje samochody jak przedmiot i ich wygląd nie jest dla mnie bardzo ważny, a liczą się głównie jakość i stosunek cena/jakość/bezpieczeństwo (no i ostatnio ekonomia), tak nie potrafię przyzwyczaić oczu do tego wnętrza i przekonać się do kupna.
Zapaczony - @LubieGroszek: z takich nowszych, to Toyota Aygo/Citroen C1//Peugeot 107....

źródło: comment_1656921938euV9sWUjxCCQ5vwFCssPcA.jpg

Pobierz
Istnieje jakaś zależność, że dopiero od jakichś niecałych 10 lat ostatnich zaczęli robić ładne?

.

nie wiem jak to odpowiada na moje pytanie, ale mnie też nie stać i sam mam 15+letni samochód.


@ananasowy: no to odpowiem inaczej. Twoje pytanie jest z tezą - "od niecałych 10 lat zaczęli robić ładne deski rozdzielcze". Czytając ten wątek można zauważyć, że wykopki uważają, że jest zupełnie inaczej. Nowe samochody są brzydkie, bo wyglądają