Wpis z mikrobloga

Lepiej wziąć telefon przed świętami, czy czekać do nowego roku bo będzie większy wybór/niższe ceny?


@JemMandarynke: Takim tokiem rozumowania nigdy nie kupisz elektroniki. A bo za miesiąc będzie to tańsze. Poczekam jeszcze miesiąc i będą jakieś promocje. Zaraz na pewno coś rzucą na święta. Jak masz brać to szukaj najlepszej oferty dla Ciebie jaką dają operatorzy w polsce i kupuj.

#protip Jeżeli przymierzasz się do naprawdę porządnego telefonu bardzo często opłaca
@Gruby_King: no tylko właśnie zależy mi na Play, a w ofercie w tej chwili nie mają nic ciekawego i dlatego pytam czy po nowym roku jest szansa na coś ciekawego. Abonament będę miał za 70zł i telefon tak właśnie w granicach cenowych Nexusa 4 czyli 400-450zł.
@JemMandarynke: Myślę że najlepsze oferty były lub jeszcze są aktualnie jeżeli chodzi o zniżki u operatora. Moim zdaniem nie będzie żadnych rewelacji po nowym roku chodź mogę się mylić. Najlepsze ofermy masz zazwyczaj na stronie internetowej a nie w salonie. Jeżeli przedłużasz umowę to zadzwoń do BOK-u i powiedz że chcesz zrezygnować może uda Ci się coś ugrać indywidualnie ;)