Wpis z mikrobloga

Gdy jeszcze chodziłem do szkoły średniej (było to kilka lat temu) w mojej klasie była taka dziewczyna, nazwijmy ją; Paulina - 6/10, wysportowana, uczynna, przeciwieństwo p0lki.
Będąc czynnym obserwatorem Pauliny, wraz ze znajomymi zauważyliśmy że bardzo stara się o względy mojego innego znajomka; Damiana - przeciętny zwykły piwniczak, który nigdy nie był w związku.
Relacja obojgu szła w kierunku związku jednak Damian w pewnym momencie powiedział mi, że Paulina pomimo tego, że jest ładna to jest głupia (dosłownie ledwo zdawała z klasy do klasy, rozmowy z nią były na poziomie przyziemnym), toteż postanowił zerwać z nią kontakt wiedząc co traci, Paulina po pewnym czasie również zrozumiała jego postawę i tak oto do końca szkoły przestali ze sobą rozmawiać.
Damian po tych kilku latach aż do dziś szuka sobie dziewczyny, bardzo często narzeka, tak jak większość tagu #przegryw (w tym również ja), że nie może znaleźć szarej myszki z którą rozwinąłby relację. Nie wiem czy żałuje tej decyzji ale za to wiem, że dalej jest samotny i pewnie na długo się to nie zmieni.
I tu pojawia się mój problem z nazewnictwem, czy Damian przez to, że nie może znaleźć sobie dziewczyny mimo że bardzo chce to incel czy jednak ze względu na jedną swoją decyzję z przeszłości to volcel?

#incel #volcel #rozowepaski #blackpill #redpill

Damian to

  • Incel 18.2% (14)
  • Volcel 35.1% (27)
  • Debil 46.8% (36)

Oddanych głosów: 77

  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Fridlevich: U mnie w gimbazie było coś podobnego. julka zarywała do typa, chciała z nim siedzieć w ławce, zagadywała, słodkie minki, próba nawiązania kontaktu aż doszło że spytała się czy nie pójdzie z nim na festyn. Chłop się nie zgodził ogóle zlewał jej zaloty. Koniec jest trochę inny bo każdy sobie kogoś znalazł innego.
@Fridlevich: Niewiele jest kategorii ludzi, którymi gardzę bardziej niż facetami desperatami, którzy wiążą się z byle czym tylko dlatego, że nie mogą znieść samotności. Skoro laska była głupia, to fakt posiadania przez nią cipy nie jest wystarczający, by rozsądny gość tracił na nią czas.
Większość inceli znalazłaby sobie jakieś laski 2/10 (wliczając w ocenę nie tylko wygląd, lecz także inteligencję, wiek, psychikę, higienę itd) gdyby się postarali, ale to przecież jest
@PoncjuszPijak: ale każdemu podobają się laski 5-10/10, a 0-5/10 są niewidoczne. NA TU RA

Większośc inceli chce po prostu szarą myszkę 5-6/10, a nie modelki 8-10/10, incel pragnący lasek 8/10 to debilcel czy inny idiotcel

Problem w tym, że incele sa przeważnie 4/10, 3/10, 2/10.
Jak jestes 4/10 to realnie to twoja to laski 3/10
Jak jestes 3/10 to realnie to twoja to laski 2/10
Jak jestes 2/10 to realnie to