Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mam ponad 150 spotkan z Tindera i Badoo, bardzo wiele z nich zakończonych czy to ons, czy to fwb. Wsrod wszystkich, dziewczyny z różnych krajów oprócz Polski - Izrael, Bialorus, Turcja czy Ukraina.

Pytanie mam co do tej ostatniej narodowosci, gdzie bylo przynajmniej kilkanascie spotkan - gdzie są te mityczne Ukrainki, kandydatki na idealne żony, jak to na wykopie są zachwalane? Trafilem do tej pory tylko na dwa typy - albo takie wchodzące do lozka na pierwszym spotkaniu albo takie mające bardziej wywalone ego niż #p0lka - żaden z tych dwóch typów nie nadaje się na cokolwiek poważnego.

Pytam poważnie - gdzie normalne dziewczyny z Ukrainy?

#zwiazki #tinder #badoo #ukraina
  • 31
normalne dziewczyny z Ukrainy nie używają portali randkowych tylko szukają partnera w bibliotece teatrze czy kościele.


@chemikorganik: Jak w miejscu gdzie coś czytasz, oglądasz spektakl albo sie modlisz mozesz znaleźć partnera...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Nitro_Express: Żydówkę jedna miałem, bardzo fajna. Turczynek bodajże 4, jedna drugiej nierówna, ale do tej pory jedna z Turczynek jedyna laska (bodajże 27 czy 28 lat miała, a ja mam max 28) z tindera, z którą się spotkałem, która miała robione cyce i to w dodatku dobrze zrobione.
@iamtehwin: nie wiem w jakim jesteś wieku i jaki masz plan, ale jedna z fajniejszych relacji jaka mi się trafiła ostatnio zaczęła się od ciężkiego tartaku po kilku wymienionych zdaniach. Odszukałem ją po jakimś czasie... była powtórka. A potem przeszło to w FWB, które trwa już ładnych kilka miesięcy. Było też krótkie wspólne mieszkanie. Obiekcje są, jasne, zwykła ostrożność jak z każdą dziewczyną ("nigdy nie wierz kobiecie"). Fascynacja fizyczna to bardzo