Wpis z mikrobloga

Strasznie wczoraj zachlałem. Bredziłem u Zychowicza do piątej rano. Film mi się urwał jak leżałem w fotelu. Teraz mnie krzyż n--------a. Trochę się przespałem, ale musiałem wstać rano bo mam obowiązki. Mam Strategy&Future. Niektórzy mówią, że nie można chlać jak się ma straszyć ludzi, ale to nieprawda. Można, tylko trzeba wstawać rano. Na tym polega odpowiedzialność.
#bartosiak #zychowicz #wolski #napierala #heheszki
ye88 - Strasznie wczoraj zachlałem. Bredziłem u Zychowicza do piątej rano. Film mi si...

źródło: comment_1656834671Nit3WHXVBObVBCE6NEGhnc.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ye88: Pierwszy nie, może za często nie odwiedzam portalu. Zastanawia mnie jedna rzecz. Skoro jest w tym miejscu tylu "ekspertów", to może zebrać by to w partie polityczną i coś do c---a jasnego zrobić z tym krajem... albo to tylko mrzonki
  • Odpowiedz
Skoro jest w tym miejscu tylu "ekspertów", to może zebrać by to w partie polityczną i coś do c---a jasnego zrobić z tym krajem


@mainstreet33: Partia Wykopków xD To ja już wolę oddać głos na PiS
  • Odpowiedz
@ye88: Czy ja wiem, czy może spotkać nas coś gorszego niż PIS? Hmmm... jedynie jakby zero znacznie urósł w siłę i jak równy rządziliby z pisem, to byłoby gorzej niż się mogłoby się przyśnić największym pesymistą. A partia złożona z ludzi z internetu, o różnych zainteresowaniach i specjalizacjach mogłaby się okazać czymś pozytywnym....
  • Odpowiedz
czy może spotkać nas coś gorszego niż PIS?


Tak, rządy Konfederacji ¯\_(ツ)_/¯

partia złożona z ludzi z internetu, o różnych zainteresowaniach i specjalizacjach


@mainstreet33: Przecież już jest w sejmie Konfederacja xD
  • Odpowiedz
jakiś przykład?


@marekrocki2: najważniejsze to chyba to że twierdzi do teraz że NATO jest słabe i że USA nie będą się angażować w Europie tylko "zrobią pivot na Pacyfik" xD
  • Odpowiedz
Ciężko nie j---ć Barosiaka jak wojna w Ukrainie obaliła wszystkie jego koncepcje xD


@ye88: które konkretnie?

twierdzi do teraz że NATO jest
  • Odpowiedz
@ye88: jeśli już to mówił, że jeśli Amerykanie staną przed wyborem Pacyfik a Europa to wybiorą Pacyfik. Jak narazie nie mają takiego dylematu i musimy mieć to z tylu głowy. Poza tym jakie jeszcze „ z tych wszystkich”? Może np. to, że musimy się utrzymać w początkowej fazie i nie przegrać w pierwszych dniach? Albo to, że Amerykanie będą eskalować i deeskalowac wg. własnego interesu i tak jak na Ukrainie
  • Odpowiedz