Wpis z mikrobloga

#zalesie #paragongrozy Dzisiaj wybrałem się na festiwal Lato Kwiatów w Opolskim. Byłem glodny i zamówiłem sobie porcję bigosu i puszkę coli. Proszę popatrzyć co dostałem za 50zł. Jestem nieasertywny i nawet nie pomyślałem żeby tego nie wziąć i nie zapłacić. Ja rozumiem że jest inflacjia itp. Ale takiej ceny się nie spodziewałem. Jeżeli chodzi o smak to w biedrze w słoikach mają lepsze za 13zł. Tak zgolili mnie jak ostatniego leszcza! Cenówki nie widziałem.
Pobierz t.....z - #zalesie #paragongrozy Dzisiaj wybrałem się na festiwal Lato Kwiatów w Opol...
źródło: comment_1656790034l4nh2Phk8GFuvZahr3ioJY.jpg
  • 16
@tomekkaz: zawsze w takich miejscach i imprezach są wyśrubowane ceny. Zawsze tak było. Teraz dochodzi inflacja i jest jeszcze konkretniej. Za taki zestaw dostałbyś w jakimś barze za 16 zł albo więcej. Kilka lat temu też byś miał cene pewnie za cały zestaw 30 zł, ale w barach byś się zamknął w okolicach 10 zł.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
ostatnio byłem w Książu, jak wchodzisz przez bramę na dziedziniec to po lewej stronie masz restauracje. Za dwa obiady, z dużymi naturalnymi lemoniadami, nie dałem nawet stówy.


@tomekkaz: polecasz jedzenie tam?