Wpis z mikrobloga

praktycznie skończyłem moj "projekt auto". ponad rok sobie go modyfikowałem i budowałem pod wyprawy. przed chwilą byłem nim w sklepie. stwierdziłem ze ogarnę zakupy i jade sobie nim na pierwsze poważniejsze "testy". i co? ledwo wróciłem z zakupów. Po drodze auto zaczęło się dławić/szarpać. jakoś udało mi się zaparkować pod blokiem. za mną siwy, śmierdzący dym z rury wydechowej. Sam się oszukuję ze to nie wydmuchana uszczelka tylko jakiś chwilowy kaprys. Ale tester upg najszybciej uda mi się kupić w poniedziałek. Fajnie że to silnik w układzie V XD. Dziękuję Pan samochód, najwyraźniej za mało w Ciebie do tej pory wpakowałem kasy. Ehhhh, sobota wieczór i humor nie najlepszy ;p

#motoryzacja #samochody #4x4 #mechanikasamochodowa
Pobierz
źródło: comment_1656781870pwOKCmU9pQbgXXUGlGQQhw.jpg
  • 11
@bigger: też jestem tego zdania. najśmieszniejsze jest to, że nawet nie jestem na to jakoś wkurzony. ot bawi mnie to, że znów musiało coś mi się przytrafić. naprawi się i bedzie dalej jeździł. bo skoro tyle w niego kasy, pracy i serca włożyłem, to już chyba bede w to brnął
@ImeNs: Typowe przygody właściciela starego "gruza" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Niestety niektórzy maja taki korek w głowie, że ignorują wszystkie negatywy i potem pisza, że po co kupować nowe auta skoro 25 letnie gruziki też jeżdżą, a wyciek płynu chłodniczego to norma, bo przecież po 25 latach plastik i guma puszczają więc jest to wymiana eksploatacyjna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@cwlmod: po pierwsze. to nie jest moje jedyne auto. to auto które służy mi do weekendowych przejażdżek i wyjazdów na wakacje. taka zabawka. po drugie, jesli chcesz kupić auto terenowe nowe, to masz moze z 2/3 modele aut a do tego maja pelno bez sensownej elektroniki i są cholernie drogie. mnie osobiscie na to nie stać, żeby np sobie kupić nowego z salonu wranglera. nawet na jimnego nowego mnie nie stać.
@ImeNs: Mirek, przecież podś#!$%@?ę się. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Sam miałem bmw e36 w dobrym stanie o które bardzo dbałem i było to dla mnie daily. Niestety realia dosyć szybko przypomniały mi o sobie. To co napisałeś w pierwszym poście mogło przyjść tylko od kogoś kto rozumie czym jeździ i ma inne auta na codzień.
@cwlmod: ok, w takim razie sorry, ale odebrałem to jako lekkie #!$%@? sie ;p za dużo tu chyba siedze na wykopie i za duzo tu ludzi toksycznych, przez co zamiast zakladac ze ktos smieszkuje to zakladam ze przyszedl tylko sie #!$%@?.

ale co do złomków. ja wiem ze to nie kończące się problemy i wpakowywanie kasy w nie, ale to jest troche jak choroba czy uzależnienie. ciezko się tego pozbyć. sprzedam
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ImeNs: oj skąd ja to znam XD
Jaguar x-type 3.0v6 ostatnio dwa tygodnie na warsztacie bo chciałem kilka zbędnych rzeczy naprawić, wydałem trochę pieniędzy, pojeździłem dzień i sprzęgło sprężarki klimatyzacji się rozpadło XD
@jestem_legenda: ja jutro dzwonię ze mechanika, powiedzieć mu ze rozszerzamy plan napraw na które się umówiłem wcześniej, o wymianę uszczelek ( ͡º ͜ʖ͡º)
No cóż, będzie mniej kasy na jedzenie to chociaż trochę schudnę ( )