Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nowa_zielonka: brakuje tylko kolczyka na nosie albo nad Wartą. Od tego wyrazu znoszenia brwi żeby oczy wydawały się większe nawabisz się zmarszczek na czole, które potem będziesz (albo już znając życie) retuszujesz xd
@freeszpak: nie każdemu przeszkadza nadwaga a u niej nie jest jeszcze tak źle. Poza tym może się odchudza, nie wiesz tego.

@XIONC_CI_MORDE_LIZAL: @vrim: dosłownie cała działalność przegrywow to stękanie, że przez nieprzychylne komentarze na temat swojego wyglądu nie macie rozwiniętej pewności siebie i samooceny. A jak tylko pojawia się możliwość to robicie to samo drugiemu człowiekowi i próbujecie sprawić by poczuł się jak najgorzej.
dosłownie cała działalność przegrywow to stękanie, że przez nieprzychylne komentarze na temat swojego wyglądu nie macie rozwiniętej pewności siebie i samooceny. A jak tylko pojawia się możliwość to robicie to samo drugiemu człowiekowi i próbujecie sprawić by poczuł się jak najgorzej.


@Pierorzek Tag przegryw to pierwszy jaki zablokowałem na wykopie. Nie mam kompleksów, bo nie muszę ich mieć - bo nie jestem leniem. Przez ciężką pracę nad sobą (no geny też, bo
@Pierorzek: jest zle. pare razy mialem zdziwienie na spotkaniu jak sie okazywala gruba baba a na zdjeciach z mordy niby ok. tutaj przy samej mordzie wszystko dokladnie wiadomo, wiec w realu na pewno jest zle