Wpis z mikrobloga

  • 3
Jestem osobą która na co dzień nie śledzi polityki, można powiedzieć że jestem typowym januszem który nie za bardzo się interesuje jedną czy kolejną aferą w rządzie, ale widzę że jest źle i trzeba coś zmienić w Polsce, stwierdziłem że zobaczę sobie wystąpienie polityków opozycji (głównie platformy) w radomiu by zobaczyć jak chcą wygrać wybory i jaki plan mają na Polskę i polaków i wiecie co? Opozycja nie ma żadnego planu ich plan to oficjalnie - pis jest zły, my chcemy dobrze, nie jesteśmy pisem, głosujcie na nas. Jestem totalnie zawiedziony że opozycja jest tak miałka w Polsce, że oni nie widzą tego że młody człowiek chcę usłyszeć jak chcą wygrać i jak będzie wyglądać Polska jeśli oni wygrają a nie słuchać o tym że pis jest zły bo my to doskonale wiemy.

#heheszki #polityka #platformaobywatelska #radom #tusk #wybory
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@Kris_777 rozumiem twój tok myślenia ale jestem totalnie daleko od konfederacji już dzisiaj, strasznie zawiodłem się na tej opcji politycznej i nie chciałbym w żadnym stopniu aby w moim imieniu rządziły takie osoby jak korwin.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@zapomnialemhaslo oczywiście że jestem zainteresowany odpowiedziami ale przecież ja tutaj ich nie otrzymałem, nie ma nawet żadnej poważnej dyskusji o polityce między nami, ja wam próbuje pokazać mój punkt widzenia z perspektywy typowego janusza gdzie takich ludzi jak ja jest bardzo dużo a wy w odpowiedzi zamiast rozpocząć jakąś dyskusje nazywanie mnie trollem, wiec o czym ty mówisz?
  • Odpowiedz
@magiol: Mnie sumienie najmniej boli gdy glosuje na konfe bo jako jedyni chcą ukrócic socjal i podatki. A to, ze sa pro koscielni to mam to w dupie bo i tak nie chodze tam
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Kris_777 dalej zastanawiam się jak patrzeć na wybory czy oddać głos na partię która ma największą szanse by pokonać pis i ewentualnie stworzyć koalicje w sejmie ale mieć świadomość że zagłosowałem mimo swoich przekonań, czy po dokładnym sprawdzeniu programów wyborczych partii wybrać tą która jest mi najbliższa i wybrać mniejsze zło ale mieć świadomość że ta partia nie wygra wyborów
  • Odpowiedz