Wpis z mikrobloga

Jestem osobą która na co dzień nie śledzi polityki, można powiedzieć że jestem typowym januszem który nie za bardzo się interesuje jedną czy kolejną aferą w rządzie, ale widzę że jest źle i trzeba coś zmienić w Polsce, stwierdziłem że zobaczę sobie wystąpienie polityków opozycji (głównie platformy) w radomiu by zobaczyć jak chcą wygrać wybory i jaki plan mają na Polskę i polaków i wiecie co? Opozycja nie ma żadnego planu ich plan to oficjalnie - pis jest zły, my chcemy dobrze, nie jesteśmy pisem, głosujcie na nas. Jestem totalnie zawiedziony że opozycja jest tak miałka w Polsce, że oni nie widzą tego że młody człowiek chcę usłyszeć jak chcą wygrać i jak będzie wyglądać Polska jeśli oni wygrają a nie słuchać o tym że pis jest zły bo my to doskonale wiemy.

#heheszki #polityka #platformaobywatelska #radom #tusk #wybory
  • 31
@zapomnialemhaslo coś więcej niż to co słyszę w każdej wypowiedzi opozycji cały czas, nie wiem może jakiś program wyborczy? Jakiś plan? Omówienie najważniejszych zagadnień dla młodych Polaków? Może jestem naiwny ale chciałbym zobaczyć jakąś drogę opozycji do objęcia władzy
@Kris_777 nie jestem wyborcą pisu, w ostatnich wyborach głosowałem na konfederacje za co jest mi ogromnie wstyd z perspektywy czasu, w najbliższych wyborach wybiorę jakąś opcje opozycyjną ale nie dziwi mnie to że opozycja jest miałka skoro oni nie potrafią przedstawić innych argumentów po za byciem anty pisem.
@Klimbert to jaki jest obecnie cel takich wystąpień jak nie przekonanie tych którzy nie wiedzą na kogo zagłosować ew. Przekonać miękki elektorat pisiorów? Bo wiadomo że betonu nie przekonają.
@Kris_777 przecież napisałem ci wyraźnie że chce w tych wyborach głosować na którąś z partii opozycyjnych, czego ty nie rozumiesz człowieku? Zacznij zachowywać się normalnie.
@zapomnialemhaslo przecież ja mówię tylko o tym że według mnie takie wystąpienia powinny mieć jakiś cel, pokazać jakąś drogę zwłaszcza dla tych nie zdecydowanych a wy mnie wyzywacie od trolli bo mam prawo zadawać pytania? Ludzie kurde co z wami (,)
a wy mnie wyzywacie od trolli bo mam prawo zadawać pytania?


@magiol: wyzywam cie od trolli bo zadajesz pytania ale kompletnie nie jestes zainteresowany odpowiedziami, twoim celem jest #!$%@? sie do opozycji i widzi to kazdy srednio inteligentny czlowiek

mowisz, ze cie ciekawi program PO ale jak ci go wskazalem to sie nagle okazalo, ze program nie jest wazny. wazne jak konwencja wyglada