Wpis z mikrobloga

Ehhhh, jak ja kocham tego mrożącego #!$%@? z wiatraczkiem. Mam mocno przeszklone mieszkanie od strony południowej bez żadnych zabudowań w okolicy, które by dawały cień. Generalnie było jak w szklarni, temperatura spokojnie przekraczała 30 stopni. Człowiek siedzi na callu na HomeOffice a tu ze łba pot kapie na klawiaturę pomimo ze stopy zanurzone w misce z zimna woda. Prysznic brany 4 razy dziennie bo człowiek się pocił od samego leżenia na kanapie xD Najlepsza decyzja ever.

#klimatyzacja #polskiedomy ##!$%@? #czujedobrzeczlowiek
Pobierz BenizBurger - Ehhhh, jak ja kocham tego mrożącego #!$%@? z wiatraczkiem. Mam mocno pr...
źródło: comment_16566914474A4SOGi1FcOHUfMtwGmSXM.jpg
  • 4
@SpokojnyPan: Sprawuje się bardzo dobrze, ale nie robiłem wcześniej żadnego rekonesansu, ten model został mi po prostu polecony. To jest wersja z wind free. Tak jak wspomniałem mam bardzo nasłonecznione mieszkanie, ale na spokojnie utrzymuje 22 stopnie przy 35 na zewnątrz w cieniu. Nie robiłem testu ile można maksymalnie zejść bo szkoda mi trochę prądu ;) Tak jak pisałem wyżej przyjąłem moc 1kW na 10m2 mieszkania. Warto tez zrobić regulacje okien,