Wpis z mikrobloga

Usunąłem wczoraj konto na dwóch aplikacjach po około miesiacu.
Tinder - 30 lajków, 15 par, 3 odpisały ale gadka w ogóle nie szła lub nie odpisywaly.
Badoo ok 50 par, z jedna tylko dało sie poklikac. Straszna lipa, nawet grube i dzieciate odpisywaly jednym zdaniem XD

Te apki to ściek tak mogę je podsumowac, nie używałem golda premium ani nic.

Wyszedłem wczoraj z dobrym kolega na miasto, powiatowe nieduże, po godzinie 2 juz malo co sie dzieje w barach itp.
Ja na trzeźwo bo prowadziłem, kolega po kilku później kilkunastu szotach. Podbijalismy z marszu do dziewczyn - dwóch, trzech, czterech nawet wieksze grupy sie zdarzaly.
Efekt - od 5 różnych dziewczyn z różnych grup mam kontakt - nr tel, snapa, insta.
Szczerze były ładniejsze niz te z tindera ktore lajkowałem.
Z jedna umówiony jestem wieczorem na kawę.
Lepiej podbijać na żywo, pełen spontan. Wiadomo, parę kazało od razu spadać, mają chłopaków itp wiec bez zbędnego marnowania czasu szlismy dalej.
Nigdy wiecej tych śmieciowych apek do kolekcjonowania par. Z tymi dziewczynami od których mam kontakt gadka trwała 15-30min, luźne tematy i idziemy dalej. Mniej więcej od połowy odchodzilismy sami po dostaniu kontaktu. Milo bylo poznać, do zobaczenie, do jutra itp.

Wniosek jeden : podbijancie na żywo, najlepiej z jednym kolegą, działaliśmy kiedyś we 3 lub 4 i efekt byl gorszy.
Dzis kolejny wieczór, zobaczymy
#tinder #badoo #rozowepaski #podrywajzwykopem
  • 4
@wesoly__mirek32: No proste byku że takie apki randkowe to ścisk a tutaj kolesie są zdesperowani że nikt ich niechce ale mają jakiś eidentny problem ze sobą bo są nieudacznikami co się potrafią podbić do laseczki na żywo tylko #!$%@? na wykopie jacy to nie są poszkodowani w przecież na tych apkach same odpady siedzą co szukają księcia to czego oni się spodziewają? Haha trochę beka miłego dnia i podrywaj na żywo
@Dejw983: wiadomo poza tym na żywo jest lepiej, od razu widzisz jak laska reaguje czy ciągnie gadke usmiecha sie itp. Jaki wzrost byku? Ja 185 niech sie przegrywy triggeruja xd i daj znac na priv czy cos pykło tez sie odezwę, moze sie wymienimy sposobami
@wesoly__mirek32: po prostu trzeba mieć szczęście, zdarzają się też normalne dziewczyny na takich aplikacjach, choć wiadomo, że jest ich bardzo mało i trzeba bardzo długo szukać. Dużo osób używających takie aplikacje jest nieśmiała w normalnym życiu więc tak jest łatwiej. Nie każdy ma odwagę zagadywać do nieznajomych dziewczyn