Wpis z mikrobloga

Ostatnio przeglądając mirko natknąłem się na taki obrazek. W mojej głowie zrodziło się pytanie czy rzeczywiście ktoś taki istnieje? Czy jest choćby na wykopie różowa, która miała taką sytuację, że mężczyzna na podobnym poziomie atrakcyjności chciał się z nią spotykać po kryjomu? Ja o podobnej sytuacji słyszałem od koleżanki raz, przy czym koleżanka delikatnie mówiąc nie była zbyt atrakcyjna a celowała w gości co najmniej 7/10 (nawet kiedyś podśmiewała się jak inna koleżanka zaczęła się spotykać z takim normalnym chłopakiem 6/10) i rzeczywiście na tinderze spotykała gości, którzy chcieli poruchać małym wysiłkiem i później przestawali się odzywać. Koniec końców znalazła jakiegoś normika 5/10 i on nie wstydzi się z nią pokazywać. Proszę nie odbierać tego jako atak, po prostu w wyniku moich doświadczeń jakoś ciężko mi w to uwierzyć, że z taką dziewczyną jak na zdjęciu nikt nie chciałby się związać. #przegryw #damskiprzegryw #zwiazki
Mlody_jeczmien - Ostatnio przeglądając mirko natknąłem się na taki obrazek. W mojej g...

źródło: comment_1656677952NoWM66hWXzXOLZme7dvsAJ.jpg

Pobierz
  • 54
W rzeczywistości liczą się wszystkie cechy razem wzięte, bo na samym wyglądzie szczęśliwego związku nie zbudujesz


@Anna_: W krajach zachodnich około 70% małżeństw obecnie kończy się rozwodem. W Polsce chyba około 50%, ale gonimy.
@Mlody_jeczmien: Sam napisałeś że widzisz w swoim środowisku jak to wygląda ( ͡° ͜ʖ ͡°) Badania to można znaleźć na potwierdzenie każdej tezy, rzeczywistość jest taka że internet stał się pralnią mózgu, a świat poza internetem żyje swoim życiem gdzie ludzie nie mają takich problemów. Po co robić sobie taką krzywdę.
@Anna_: Napisałem o swoich doświadczeniach bo wiem, że do ludzi to bardziej przemawia niż badania.

Badania to można znaleźć na potwierdzenie każdej tezy


@Anna_: No można tylko wtedy się analizuje argumentację za tym stojącą i jakość badań.

rzeczywistość jest taka że internet stał się pralnią mózgu, a świat poza internetem żyje swoim życiem gdzie ludzie nie mają takich problemów.


@Anna_: Dobrze, że ludzie poza internetem są wolni od jakichkolwiek
@Anna_: Taa, niezwykle dużo można powiedzieć o czyimś charakterze, osobowości, zanim się odezwie, zanim się go pozna, a to już na tym etapie podejmuje się decyzje czy zagadać, czy nie zagadać, czy się uśmiechnąć, czy jednak nie. Jak nie zagadasz to nie poznasz, a nie zagadasz, bo ci się nie podoba wizualnie. Nie możesz poznać kogoś z kim nie wejdziesz w żadną interakcje.
Dobrze, że ludzie poza internetem są wolni od jakichkolwiek wpływów i mogą kontemplować prawdziwą naturę rzeczywistości.


@Mlody_jeczmien: Od wpływów wolni nie są, ale na pewno jest im łatwiej w znalezieniu partnera jeśli nie mają wdrukowanego z tyłu głowy programu że wygląd jest najważniejszy i bez tego ani rusz. Takie myślenie może prowadzić do kompleksów jeśli ktoś nie jest mocno atrakcyjny, a to już przepis na brak pewności siebie i wtedy faktycznie
bez tego ani rusz


@Anna_: Sporo mężczyzn jest świadoma tutaj, że przy odpowiednim zapleczu finansowym może się związać z kobietą, która "zmieniła priorytety", ale mało komu to pasuje, jeżeli ma świadomość jak to wygląda w szerszej perspektywie.
@Mlody_jeczmien: A to kolejny szkodliwy program i dalsze spłycanie relacji. Sekret jest taki że im więcej czytasz takich historii tym bardziej w nie wierzysz, tym bardziej stają się one częścią ciebie i twojego życia, tym bardziej patrzysz na innych z tej perspektywy i tym bardziej sam jesteś tak oceniany. No ale każdy wybiera co mu pasuje.
@Mlody_jeczmien: Jest jest, na tyle sporo by każdy mógł znaleźć coś dla siebie. W internecie na takich portalach jak ten są w mniejszości i myślę że na portalach randkowych również.
by każdy mógł znaleźć coś dla siebie


@Anna_: Pod warunkiem, że nie będzie świadom lub zaakceptuje rzeczywistość taką jaka jest, tzn. że jako mężczyzna najprawdopodobniej nie będzie atrakcyjny dla swojej partnerki tylko przydatny.