Wpis z mikrobloga

Piątki to chyba moje ulubione dni w pracy, Panie kucharki robią co mogą by ten dzień był jeszcze lepszy ( ʖ̯)

Dzisiaj, rybka z frytkami +sos, sałatka i zupka z ciecierzycy i pićko ( ͡º ͜ʖ͡º)

Dodatkowo, chwile temu się dowiedziałem że trzeba zostać i w sumie dobrałem jeszcze jedna sałatkę, 2 jajka na twardo i bulki - co bym miał co jeść do wieczorka (σ ͜ʖσ)

Wszystko za 9.77€ ( ʖ̯)
@PanHeniek45 ( ͡º ͜ʖ͡º)

#glodnyjakwilk #milegodnia #pracbaza #jedzenie #chwalesie
v.....k - Piątki to chyba moje ulubione dni w pracy, Panie kucharki robią co mogą by ...

źródło: comment_1656665481NkJ65OaGIuA1dBginC2po4.jpg

Pobierz
  • 19
@T3sla zewnetrzny catering, firma w której pracuję tez bardzo dobra, stąd też dbają o swoich pracowników żeby nie uciekli ( ͡º ͜ʖ͡º) mało ludzi do pracy z doświadczeniem, a amatorów lub na douczenie mało kto tu chce ()

Frykandele też mamy, albo bolle holenderskie xD
@Yurakamisa nie o to chodzi, tylko jak ktoś jeździć nie potrafi samochodem to nie dostanie się na taryfę bądź prywatnego kierowcę, rozumiesz różnice? Uczyć pracy uczymy, systemu, lokacji, obowiązków itp itd ale sama każda czy też obycie magazynowe jest wymagane w warunkach oferty, stąd stawka 15€/h + dodatki ()

@PanHeniek45 nielubie być głodny w pracy ( ͡° ʖ̯ ͡°) wole żeby mi
@Yurakamisa poza tym, sam się musialem uczyć w kilku innych firmach które nie miały problemu z uczeniem nowych pracowników () ile to ja razy ten tekst słyszałem o amatorach i ich skomleniu xD no ale, jak ktoś ogarnąć tak prostych praktyk nie potrafi to może i lepiej że nie chcą iść dalej ( ͡º ͜ʖ͡º)
@foleyk4t pewnie że można, to żadna tajemnica.

Wózkowy, licencje na zwykle wózki, do tego klema ciśnieniowa, push-pull, wózki powyżej 4,5 tony, 8ton i 12ton, załadunki, rozładunki, systemy, logistyka, zamówienia duże i klienci indywidualni, oraz wiele wiele więcej xD

A teraz pracuje aktualnie w fabryce/hurtowni napojów słodkich, wody itp ( ͡º ͜ʖ͡º)
@foleyk4t sorki ze tak późno, ale urwanie głowy na nadgodzinach (°°

Nie miałem tutaj, pracuje tu od kilku miesięcy a chciałem się dostać kilka lat i w końcu się udało ( ͡º ͜ʖ͡º)

W innych firmach oferowali, ale za takie pieniądze z moimi umiejętnościami to ja tam pracował nie będę na pewno, niech się pie... ( ͡
@foleyk4t jak byś kiedykolwiek chciał spróbować pracy za granicą, daj znać ( ͡~ ͜ʖ ͡°) pracy tu dużo, można bezpiecznie znaleźć coś co się spodoba, próbować warto (σ ͜ʖσ)

Jak coś to śmiało pisz, z chęcią pomogę ()
@foleyk4t napisz, a pomogę, ja słów na wiatr nie rzucam, sam musiałem radzić sobie samemu i wiem że jest to nie lada wyzwanie -, mając kogoś choćby znajomego -jest dużo lepiej ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Milego wieczorku miras ( ͡~ ͜ʖ ͡°)