Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zalesie #wesela #logikarozowychpaskow #wesele
Moja lepsza przyjaciółka zaprosiła nas na wesele. Ona była u nas na weselu 2 lata temu.
No ale w tym czasie urodziłam dziecko, które w dniu jej wesela miało 7 miesięcy.

Niestety dziecko 2 dni przed weselem dostało gorączki i musiałam mu podawać antybiotyk.
Zadzwoniłam do przyjaciolki w czwartek, że nie przyjdziemy bo dziecko mi się pochorowało no "wiesz jak jest".
Ona powiedziala ze spoko, rozumie.

Ona do mnie teraz pisze że ma do mnie żal bo ona u nas była.
Że mogłam sama przyjść a dziecko zostawić z mężem.
No i nie wiem kto w tej sytuacji ma rację.

Mam jej przesłać te 300 zł, które mi podarowała w kopercie 2 lata temu? Czy o co chodzi?

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62bdfb1142164ad74794356f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 33
@matkobossco: miałeś małe dziecko, które jest chore? Bo ja mam, w chwili obecnej. Różne są dzieci, różnie się rozwijają. Chore dziecko może być mega rozdrażnione, trudno jest położyć spać, może się co chwilę budzić, płakać. Poza tym akurat moja córka wpada w panikę gdy któreś z rodziców opuści pokój, tako etap rozwoju, gdy żona gdzieś wyjdzie z domu, to chwilę pobawi się, za chwilę zanosi się płaczem i zasuwa do drzwi.
nie jest xD


@powaznyczlowiek: otóż muszę cię zmartwić, ale jest. Wy po prostu nie chcecie się tym dzieckiem zajmować, bo tak jest wam łatwiej, albo zwyczajnie się boicie. W wielu krajach urlop macierzyński kończy się po 3 miesiącach i matka wraca do pracy. Skoro takim małym dzieckiem jest w stanie zająć się obca osoba, opiekunka, to dlaczego ojciec miałby nie dać rady?

Sądzę, że fakt, że ominęła ślub własnej przyjaciółki mocno
@chomiczek_123: masakra nawet nie czytam twojego komentarza do końca xD jesteś najmądrzejszym na świecie wykopkiem, który każdego zna na podstawie dwóch zdań i wszystko wie najlepiej. Nie warto na ciebie tracić minuty dłużej i właśnie to wszystkim polecam
@AnonimoweMirkoWyznania: Na 2 dni przed weselem powiedziałaś że nie przyjdziesz i uważasz że to jest Ok? Nie No fajna z Ciebie przyjaciółka ( ͡° ʖ̯ ͡°) a dziecko będzie Ci chorować jeszcze nie raz. Jest ojciec, babcia, opiekunki, naprawdę chcieć to móc.
@Dziki_czoug: a co myslisz ze sobie nie poradzi taka bacia? Swoje dzieci wychowała to i 3 miesięczne przez jedną noc popilnuje, to tylko jedna noc a nie całe lata do 18stki.
@2564: @chomiczek_123: pewnie. Babcia i ojciec nakarmi dziecko w nocy. Piersią
Xdxdxd
Takie mądrości to tylko od ludzi bez dzieci, albo takich którzy wychowali swoje jakimiś starożytnymi metodami. Uprzedzając. Wprowadzenie butelki nawet na krótki czas może zaburzyć odruch ssania. Plus wielu rodziców nie chce karmić butelka ze względu na inne problemy mogące wystąpić w przyszłości. Także miłego karmienia
@Dziki_czoug: Matka może odessać mleko i taka babcia albo ojciec mogą je podąć dziecku, i wyobraź sobie że można je też podgrzać aby było ciepłe. No cuda dosłownie.
Jezu nie przesadzaj jedno czy dwa karmienia nie zaburzą na resztę życia odruchu ssania u dziecka, czy nie spowodują rzutujących na całe życie konsekwencji. Pewnie takie dziecko zostanie seryjnym mordercą jak dostanie butelkę raz czy dwa przez jeden dzień, zamiast cyca. :D
Chłopie
@2564: xdxdxd
Kurła, teoretycy z wykopu w natarciu. Nawet mi się nie chce dalej dyskutować, bo TAK NACZYTAŁEM się o rodzicielstwie bliskości, jestem świadomym rodzicem który chłonie świeżą wiedzę i znam osobiście przypadki gdzie dzieci po dosłownie 3-4 butelkach nie chciało już niczego innego.
Plus ciężko chyba ci pojąć, że dziecko jest zawsze ważniejsze od wiesniackiego wesela, więc tym bardziej widzę że dzieci nie masz:)

No ale widać że twoja wiedza
@Dziki_czoug: super niania się trafiła i świadomy ojciec co to swojego kaszojada chowa według podręcznika idealnego rodzica. Od tysięcy lat ludzie chowają dzieci i się z tym tak nie cackają i jakoś ludzkość przetrwała. A w ogóle w tym podręczniku idealnego rodzica nie jest zabronione wypowiadanie się na wykopie? :D Bo jeszcze ci się dzieciak rozchoruje bo spóźnisz się o 3 sekundy z podaniem butelki :D
Znam osobiście przypadki :D Sram