Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć Mirki, słuchajcie mam pewien dylemat dotyczący #rozowe #p0lki mianowicie, nie potrafię utrzymać relacji aby wejść z kimś w #zwiazek .
Być może problemem są moje wymagania ale szanujmy się mam 30lvl dobry cash, samochód, m2, nie jestem brzydki jakieś 7.5 lub 8/10 Czasami udaje mi się spotkać z jakaś z #tinder jednakże nic z tego nie wychodzi. Logiki różowych nie mogę zrozumieć chcą abyś przyszedł ładnie ubrany, był miły etc a te przychodzą w trampkach i jeansach xD. Przekładają w nieskończone randkę i na końcu mówią, że są zmęczone i musza sie zrelaksować i znowu przekładają. Nie szanują mnie chyba w ogóle? Dlatego tez po wielu latach usunąłem w końcu te #tinder #badoo i inne pierdy i stwierdziłem, że jak mam znaleźć to znajdę ją gdzieś przypadkowo i będzie happy lub nie znajde xD. Pytanie czy to kolejna faza #przegryw czy też wychodzenie z tego głupiego stanu #przegryw i szanowanie własnej osoby? A być może już dawno należało rzucić te wszystkie #tinder i inwestować w siebie (kolejne studia, języki obce, etc)?

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62bd76bd60d9931b2e8eb0b7
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 9