Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jaki macie kontakt ze swoim rodzeństwem ? Ja mam starszą siostrę,która ma dzieci i siostra co chwile wysyła mi zdjęcia dzieci, ja też czuję się w obowiązku dopytać co u nich itp. A siostra ma na mnie wywalone, nigdy nie pyta co u mnie, a jak już pyta to na zasadzie „ fajnie że byłaś w tej knajpie, ale my byliśmy tu i tu itp”. Jestem bezdzietną lambadziarą i nie wiem czy przesadzam i w każdej rodzinie tak jest albo czy moja siostra jest narcyzem skupionym wyłącznie na sobie #rodzenstwo #rodzina #childfree

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62bcd3134949e34ebf20554c
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 3
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Skoro ona ma w Ciebie #!$%@? to po co na siłę dopytywać. Rodzeństwo to nie partner życiowy, nie trzeba mieć stałego kontaktu. Ja mam trzech braci i ogólnie żyjemy w dobrych relacjach ale szczerze to nie interesuje mnie specjlanie co u nich. Mam bliższych znajomych, których chętniej o to zapytam.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania Takie zachowanie z pieluszkowym zapaleniem mózgu to standard u bab. Moja bratowa też wysyłała mi tony zdjęć dzieciaka. Męczące to było nie powiem, ale nawet ignorowanie nic nie pomagało. Obrałam strategię odpowiedzi na zdjęcia, swoim zdjęciem pt. "Pacz co u mnie słychać". A jako, że u mnie więcej i ciekawej się dzieje, niż u niej, to powoli jej się odechciewało. Czara goryzczy się przelała, jak chciała się pochwalić wakacjami nad
  • Odpowiedz