Wpis z mikrobloga

Właśnie przeczytałem oświadczenie naszego selekcjonera. Pierwszy raz chyba, będę podczas oglądania meczów Polskiej reprezentacji, kibicował przeciwko niej. Dopóki selekcjonerem będzie ten człowiek. Ha tfu na niego. Oby odpali dostając #!$%@? sromotny, 0 punktów i w jakimś jednym meczu konkretny blamaż, tak z 6 do 0. Szczerze? Nie sądziłem, że ktokolwiek będzie mi w stanie bardziej obrzydzić naszą kardę, niż Brzęczke, a jednak wuja to w porównaniu do Miśniewicza to było małe piwo.
#mecz #reprezentacja
  • 9
@bary94pl: Mi Brzęczka zawsze było trochę szkoda, to całkiem w porządku gość, tylko dostał propozycję pracy na którą nie miał jeszcze odpowiednich umiejętności. Widać było że prowadzenie kadry go przerasta, ale w wywiadach całkiem szczery normalny gość z którym mógłbyś wypić piwo i powspominać. Nie był przesiąknięty tym betonem.

Michniewicz z drugiej strony już na pierwszy rzut oka widać że to krętacz i bajerant, ktoś z kim strach zamienić dwa słowa,
@FerdekM: Tu się zgodzę, Brzęczek w zasadzie to był taki sztandarowy pomysł rudego, i to on za wszelką cenę optował za tym, że Brzęczek się nadaje, a na koniec potraktował go jak śmiecia, co nie zmienia faktu że za jego kadencji oglądanie kadry było obrzydzone do granic. Ale wciąż mimo wszystko, jak źle by nie grali to im kibicowałem. A teraz chcę żeby przesrali tak sromotnie, jak to tylko możliwie i
@bary94pl: ja nie mam żalu do Brzęczka. Dostał szansę, której nikt by nie odrzucił, w dobrym stylu awansował na euro, utrzymał się w LN. Swoje zrobił, niewiele dodał, ale też niewiele zepsuł, brak afer. Błędem można uznać co najwyżej zatrudnienie go, o czym świadczy zwolnienie tuż przed euro, ale to już nie wina Brzęczka.
@bary94pl: Kadrę Buzzera oglądało się z cierpieniem na twarzy ale jego kadencja nie wydaje mi się gorsza od takiego Fornalika. Po prostu niesmak po Kawałce był zbyt duży żeby znowu patrzyć jak wracamy do grania po smudowemu i fornalikowemu. Wuja był #!$%@? ale stabilny. Czesio nie dość że jest #!$%@? to jeszcze jest niestabilny
@Trust_Me_Im_Engineer: Z oświadczenia? Generalnie on uważa że jest całkowicie niewinny, ale jako że na 5 miesięcy przed mistrzostwami to karda i mundial jest najważniejszy, a nie jakieś kłótnie i sprawy sądowe, to jego prawnicy do momentu samych mistrzostw nie podejmą żadnych środków prawnych wobec redaktora Jadczaka, żeby wraz z kadrą mógł w spokoju się do mistrzostw przygotować. Jednocześnie tematu nie odpuści, i po mistrzostwach będzie dochodził swoich racji w sądzie, ale