Wpis z mikrobloga

@sralimuszki zdarza mi się zobaczyć stare baby co rowerem w tej ffp2 jadą. Ale gorszy widok to dla mnie dziecko co idzie ulica w tej szmacie, bo te dzieci przez rodziców zostały tak nakręcone. W pociągu każdy po same oczy w tych szmatach, zamiast mieć to gdzieś i mimo wymogu chociaż pod nosem nosić, to to by luźniej na to patrzyli.
@NexciaK

Typ obok nas jechal sam, w masce fpp2


Popełnił zatem wykroczenie, bo kierowca musi mieć widoczną twarz.

Co do reszty, nie rozumiem kogo obchodzi czy ktoś zakłada maseczkę jeśli czuje się tak bezpieczniej..

Pierw było #!$%@?, że trzeba nosić, a jak już nie trzeba, to nabijają się z tych co noszą dobrowolnie.. Faszyzm #!$%@? xD

Napisanie, że maska FFP 2 "NIE DZIAŁA", to już wyższy poziom #!$%@? ( ͡° ʖ
@NexciaK: To akurat nie było do Ciebie skierowane tak do końca, ale to że być może Ty masz bekę, nie oznacza, że ktoś inny ma. Być może ma współistniejące dolegliwości i dmucha na zimne? Przecież ma do tego prawo.

Co do masek, to znajomość fizyki już ze szkoły podstawowej (zdaje się, że jest tam wstęp do termodynamiki gazów) powinna dać odpowiedź, ale nie mnie to oceniać. Just Wykop things ( ͡
@kurczakos1:

Co do masek, to znajomość fizyki już ze szkoły podstawowej

Znam ta retoryke i jej nie uznaje. Za to zakladam od poczatku, ze nie dyskutuje z idiotami.
Bo na fizyce w podstawowce, raczej nikt nie spal. Tylko ze nikt nie mowi o skutecznosci masek. Nawet nie chce sie wypowiadac na ten temat i nikt tego tematu nie poruszyl. Czego tu nie rozumiec?