Wpis z mikrobloga

Dobra Mircy, jako że skończyłem fabułę GoW i mam zamiar zrobić platynę, to zastanawiam się co dalej. Poniżej mam swoją kupkę wstydu i zastanawiam się co wybrać xD
Jeżeli chodzi o pewne gry to mam już jakieś przemyślenia, np. RDR2 zacząłem ogrywać na pc, ale raz że na dosyć niskich ustawieniach, potem padł mi dysk i dupa. Podobnie z GTA. Obie mi się podobały, co do tego pierwszego to zastanawiam się czy nie poczekać na patcha do PS5 (o ile nie będzie zrobiony tak, jak ten z GTA xD)
Do TLOU2 jestem trochę sceptyczny, bo jedynka zaczęła mi się podobać gdzieś tak od połowy, może 2/3.
Będę wdzięczny, jeżeli ktoś podzieli się wiedzą,, jak śmiga teraz CP2077 na piątce.
Chyba najbardziej bym się skłaniał ku całemu Uncharted, HZD albo Days Gone, ale kurcze nie wiem. Klęska urodzaju xD

#ps5 #grajzwykopem #gry
OdmieniecGerwant - Dobra Mircy, jako że skończyłem fabułę GoW i mam zamiar zrobić pla...

źródło: comment_16565753226gXsqcocNfl5uPEEtWbz0Q.jpg

Pobierz
  • 32
Chyba najbardziej bym się skłaniał ku całemu Uncharted, HZD albo Days Gone, ale kurcze nie wiem


@OdmieniecGerwant Czyli postrzelałbyś sobie. Teraz zadaj sobie pytanie, czy wolisz liniową fabułę (Uncharted) czy otwarty świat. Jak otwarty świat, to czy wolisz strzelać z broni do ludzi i zombiaków, czy z łuku do ludzi i robomaszyn.
Uncharted widać że jest grą wiekową, ale da się grać. I jest krótki, więc jak chcesz się wziąć za całą
@OdmieniecGerwant: Z tych wszystkich to RDR 2, Uncharted (choć trzeba wziąć pod uwagę, że jedynka się trochę zestarzała) albo TitanFall 2. Ewentualnie The last of us 2 albo CyberPunk, jeżeli wersje konsolowe są wreszcie doprowadzone do porządku. Reszta to co najwyżej średniaki, którymi nie warto sobie głowy zawracać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@OdmieniecGerwant: same sztosy, ja w sumie polecam ograć 4 części Uncharted, raz że świetna seria (jedynkę trzeba jednak przemęczyć, bo strasznie odstaje od reszty) to całkiem szybko sobie zaliczysz, aż 4 gry z tej listy jeżeli nie będziesz platynował.

Następnie bym ogrywał gry które da się najszybciej skończyć, tak żeby te najdłuższe zostawić na sam koniec. Ja przynajmniej tak robię, pokończyłem sobie te najkrótsze, a teraz gram w te średniej długości
@Vampurr @michaloxs chętnie zabrałbym się za rdr, bo podobał mi się ten klimat, ale jednocześnie zastanawiam się nad sensem czekania na upgrade

@MjentowaKupka fajnie to rozpisałeś, dzięki. Chyba aktualnie ogralbym coś liniowego, więc rzeczywiście może uncharted

@Zielony_Ogr wiesz, że myślałem nad tym żeby tak do tego podejść? Ale chyba zrobię sobie przeplatankę dłuższych, otwartych światów z krótszymi liniówkami
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@OdmieniecGerwant: RDR 2 to gra o jakości, jakiej trudno jest szukać w obecnych grach. Masa detali, genialna fabuła. Z drugiej strony gra może trochę zmęczyć przez swoją długość. Ja sam przechodziłem ja przez pół roku. Jeżeli chcesz coś lżejszego, to z całego serca polecam Cuszimę. Robi się ja jednym ciągiem, jest jak amfetamina. A jeżeli chodzi o warstwę techniczna, to mam wrażenie, że ktoś tam sprzedał diabłu duszę, bo tak szybkich
@OdmieniecGerwant:
Platyna w HZD w 50h? ja to pare dni temu kończyłem i bez platyny mi wyszło 52h
TLOU2 to jedyna gra w której mam platynę. Ogrywałem ją równo rok XD, ale to przez ciężki klimat trudno mi się było do niej zebrać i miałem nawet 3 miesięczną przerwę, no i wysoki poziom trudności też tu sporo dorzucił godzin