Wpis z mikrobloga

Dobra Mircy, jako że skończyłem fabułę GoW i mam zamiar zrobić platynę, to zastanawiam się co dalej. Poniżej mam swoją kupkę wstydu i zastanawiam się co wybrać xD
Jeżeli chodzi o pewne gry to mam już jakieś przemyślenia, np. RDR2 zacząłem ogrywać na pc, ale raz że na dosyć niskich ustawieniach, potem padł mi dysk i dupa. Podobnie z GTA. Obie mi się podobały, co do tego pierwszego to zastanawiam się czy nie poczekać na patcha do PS5 (o ile nie będzie zrobiony tak, jak ten z GTA xD)
Do TLOU2 jestem trochę sceptyczny, bo jedynka zaczęła mi się podobać gdzieś tak od połowy, może 2/3.
Będę wdzięczny, jeżeli ktoś podzieli się wiedzą,, jak śmiga teraz CP2077 na piątce.
Chyba najbardziej bym się skłaniał ku całemu Uncharted, HZD albo Days Gone, ale kurcze nie wiem. Klęska urodzaju xD

#ps5 #grajzwykopem #gry
OdmieniecGerwant - Dobra Mircy, jako że skończyłem fabułę GoW i mam zamiar zrobić pla...

źródło: comment_16565753226gXsqcocNfl5uPEEtWbz0Q.jpg

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
@OdmieniecGerwant: Spider Man fajny ale zostaw sobie na końcówkę roku jak będzie zima i siweta to ci się klimatycznie wpasuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Najbliżej GoW będzie HDZ, GoW III był odłożył najpóźniej bo po świetnej nowym GoW trochę możesz mieć dysonans (gra jest świetna ale lepiej ogrywać w odwrotnej kolejności). Jak szukasz akcyjniaka to GTA V lub cala seria Uncharted. Natomiast z RDR2 to trzeba na
  • Odpowiedz
@OdmieniecGerwant: czy mówiąc o platynie masz na myśli zdobycie wszystkich trofeów z podstawowej gry, czy też celujesz w 100%? Battlefield 1 do dziś pozostaje jedną z moich ulubionych gier, które ukończyłem, ale ukończenie wyzwań z niektórych DLC jest obecnie bardzo utrudnione, nie tylko ze względu na to, że wyzwania są trudne, ale przede wszystkim, dlatego że ciężko odnaleźć serwery na którym hostowane są specyficzne mapy. Całość zajęła mi ok 100h. Jeśli
  • Odpowiedz
@OdmieniecGerwant: to i tak warto. Kampania SP jest poprawna i bardzo ładna, ale w multi można doświadczyć dużo tych tzw. "battlefield moments". Przerazić może poziom wejścia, bo gra wciąż wielu wieloletnich wyjadaczy, ale rekompensuje to klimat wielkiej wojny na sterydach.
  • Odpowiedz