Wpis z mikrobloga

@Lapidarny trafiłeś na stołówkę w żelkowni! ( ͡ ͜ʖ ͡)

Chyba każdy, kto pracował lub pracuje na produkcji #pracbaza zna to z życia, że najszybciej na produkcję docierają wtopy, problemy, niedopatrzenia i wszelkie inne problemy, których źródła można szukać właśnie na produkcji. A co z pozytywnymi opiniami? Co z pochwałami? Czy tych wcale nie ma? Oczywiście, że są! Tyle, że produkcja zwykle cierpi na ich niedobór i po jakimś czasie osoby z produkcji mogą nabrać przekonania, że wszystko wychodzi średnio albo źle, bo ten kierownik to tylko złe wieści przynosi ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Pochwały i dobre opinie przeważnie kończą swoją drogę na osobach, które odpowiadają za obsługę klienta lub w marketingu. Postanowiliśmy z @Kwasny_konfident to trochę odczarować i zobaczyć, co z tego wyjdzie. Najprościej po prostu drukować fajne opinie i je rozwieszać i tak też zrobiliśmy (ʘʘ) Ja ogólnie gadam zespołowi cały czas o nadżelkach i radioaktywnych i często mówię osobom, które za nie odpowiadają, że jest wszystko w porządku, dobrze dobrze robią, jest git, i niech się to trzyma, dobry przekaz leci, ale mam wrażenie, że nie do końca mi wierzą np. w przypadku radioaktywnych XD W skrócie to mało kto w zakładzie wierzy w to, że ktoś radioaktywne je. No, ale to temat na inną historię.

Dziękuję za wszelkie opinie, nie tylko te dobre. Krytyka pokazuje nam, co możemy poprawić, a dobre opinie pozwalają nam nie zwariować ( ͡° ͜ʖ ͡°) #gusto
ecco - @Lapidarny trafiłeś na stołówkę w żelkowni! (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

Chyba każdy, kto p...

źródło: comment_1656570359fA7akFdTkiWUhUUlK40gAk.jpg

Pobierz
  • 9
dobrze dobrze robią, jest git


@ecco: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Byle produkcja wiedziała co oznacza "skuli" - bo całe życie myślałem że to słowo normalnie istnieje a to się okazuje że to tylko regionalnie ¯\_(ツ)_/¯ różowa nie wiedziała że takie słowo w ogóle istnieje, a ja nie znam polskiego odpowiednika xD

@Lapidarny: @przodowyryl: skuli warto Lapidarnemu żelki wysyłać, bo przy okazji człowiek się nauczy nowego słowa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A używasz "nazat" albo "ciątasz się"? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Babcia z granicy śląskiego często tak mówiła