Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#wynajem #warszawa #zalesie
Mirko czy postapiłem słusznie w tej sytuacji, jak coś możecie na mnie wylać wiadro pomyj

Chodze i szukam pokoju na wynajem, jest ciężko ogarnąć coś sensownego, nie ma w zasadzie nic sensownego więc zaczałem oglądać oferty, które normalnie bym odrzucił, naciągam wybrane lokalizacje jak plandeke na Żuka kombinując jak koń pod góre.
Cisnienie mam na sobie ogromne bo zamiast ogarniac sprawy zawodowo edukacyjne gdzie mnie po prostu zgniatają terminy + wyskakują mi jakieś wątki przewlekłe chorobowe.... dużo by mówić...... nie potrzebuje dodatkowych spin czy ryzyk czy niejasnych sytuacji. Mam po prostu tego po ciurki w dupie. Chce jasny układ z góry do dołu.

Już byłem umówiony na podpisanie umowy tylko główny lokator który ogarniał temat zwlekał z wysłaniem mi sampla umowy.
Czekałem w przekonaniu, że to umowa najmu pokoju ja + właściciel a tymczasem się okazało, ze to umowa wspólnotowa ( nie ma z takiej wypowiedzenia opróćz szukania zastępstwa) a do tego całe ryzyko wzrostów czynszów administracyjnych i innych tego typu pierdół też jest zrzucone na lokatorów.
Jak to zobaczyłem, to #!$%@?. Z jednej strony dostałem także telefon do właściciela i mogłem dopytac ale jakoś lokatorzy wydawali się spoko więc założyłem, że żadne kwiatki nie wyskoczą. Z drugiej strony wg mnie uczciwe było by mówienie od początku, że tak wygląda stosunek najmu.
Ogólnie to pół dnia się nosiłem czy jechać na podpisanie i w to wchodzić czy nie ( już pal licho tam lekki wzrost opłat) ale już taki dyskomfort złapałem, że po prostu wycofałem się na kilka godzin wczesniej niż umówione spotkanie. Co ciekawe kilka dni wcześniej sam proponowałem depozyt rezerwacyjny ale jakoś mnie ów lokator zbywał, tym, że właścicielka musi przygotować umowe, proponując termin na samiutki koniec miesiąca.

Roast ME.

Dajta znać w postach czy
1. #!$%@?łem i #!$%@? ze mną
2. On #!$%@?ł i #!$%@? z nim
3. Oboje #!$%@? i #!$%@? Z NAMI

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62bc60078b1d4d9d794a08d5
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 7
OP: > Uniknąłeś wpakowania się w gówno

@robertx: Rozwiniesz?

przejmujesz się za bardzo,

życzę żebyś się ogarnął szybko bo widać że stres Ci nie służy.


@annotate przejmujet bo nic normalnego nie idzie znaleźć na rynku i człowiek traci czas. Połowa ogłoszeń to kurniki inwestycyjne. Potem połowa już w mieszkaniach 3 pok ale też małe pokoje, za małe. Jak sie trafia cos sredniego/dużego to 3/4 tylko dla kobiet albo cena z